Į viršų
Oro valytuvas Xiaomi Mi Air Purifier 2s Xiaomi Mi Air Purifier 2s padės jums pagaliau atsisveikinti su kvėpavimo takus erzinančiomis dulkėmis, nešvarumais ir kietosomis dalelėmis. Įsigykite Tele2. Xiaomi Mi Air Purifier 2s C1759 Oro valytuvas Xiaomi Mi Air Purifier 2s juoda Smart gadgets 0 198

Oro valytuvas Xiaomi Mi Air Purifier 2s

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Atėjo metas pamiršti nerimą dėl oro, kuriuo kvėpuojate, kokybės. Oro valytuvas Xiaomi Mi Air Purifier 2s padės jums pagaliau atsisveikinti su kvėpavimo takus erzinančiomis dulkėmis, nešvarumais ir kietosiomis dalelėmis. Ir visa tai – be jokio triukšmo ir didelių pastangų. Jus tikrai maloniai nustebins tai, kokią teigiamą įtaką gyvenimo kokybei gali padaryti, regis, tokia smulkmena, kaip švaresnis oras, kuriuo kvėpuojate.

 

Elegantiškas dizainas

Tik pamatę Mi Air Purifier 2s iš karto atkreipsite dėmesį į tai, kad jis pagamintas iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų. Valytuvo korpusas išsiskiria savo subtiliu ir minimalistišku dizainu, todėl jis organiškai įsikomponuos į jūsų namų interjerą. Tuo tarpu valdymo patogumą garantuoja specialus OLED ekranas. Jame galėsite stebėti ir koreguoti esmines prietaiso būsenas bei aiškiai matysite, kokios būklės oru kvėpuojate.

 

Galingas filtravimo mechanizmas

Tačiau didžiausias Mi Air Purifier 2s išskirtinumas slepiasi jo viduje. Tai itin galingas, į visas puses žiūrintis trigubas filtras, be jokio vargo pagaunantis visas dulkes, plaukus, šerelius ir kitas kenksmingas daleles. Išorinis jo sluoksnis įkalina didžiausius nešvarumus. Vidurinysis – net ir mikroskopines daleles. Tuo tarpu trečiasis, pagamintas iš aktyvintos anglies – medžiagos, naudojamos vandens filtrų gamyboje – sugeba sugauti bei neutralizuoti chemikalus, kvapus ir kitas nepgeidaujamas medžiagas.

 

Ypatingai protingas

Mi Air Purifier 2s tokiu efektyviu daro ir jo intuityvumas. Valytuve įdiegta unikali lazerinė technologija, gebanti itin tiksliai nustatyti oro būklę. Be to, prietaisą galite patogiai valdyti naudodamiesi specialia Mi Home aplikacija. Su ja prižiūrėsite jo darbą, keisite valymo režimus, patikrinsite filtrų būklę. Aplikacija naudinga dar ir todėl, kad dėl itin tylaus darbo labai paprasta pamiršti, jog Mi Air Purifier 2s iš viso yra jūsų namuose.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.