Į viršų
Ecovacs Winbot X Išmanusis langų valytuvas Ecovacs Winbot X priglunda prie stiklo ir pasiekia kiekvieną lango kampą. Paverskite savo namus švaresniais ir šviesesniais be papildomo prakaito ir rizikos. Ecovacs C1843 Ecovacs Winbot X balta Smart gadgets 0 449

Ecovacs Winbot X

Pasirinkite spalvą balta
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

PATIKIMAI, KRUOPŠČIAI, GREITAI

Išmanusis langų valytojas

Į langų valymą pažvelkite kitu žvilgsniu. Išmanusis langų valytojas Ecovacs Winbot X atlaisvins jums rankas ir išvaduos nuo dar vieno erzinančio darbo. Universalus modelis valo patikimai, kruopščiai, saugiai ir greitai.

Kruopštus ir patikimas

Winbot X naudoja keturių pakopų valymo sistemą. Valomąjį skystį jis paskirsto kruopščiai ir tolygiai, todėl langus palieka švytinčius ir be absoliučiai jokių žymių. Valytuve veikia išmani Smart Drive sistema leidžianti jam keisti kryptį 90 laipsnių kampu, neatitraukiant valymo kempinės nuo stiklo paviršiaus.

Prisitaiko prie aplinkybių

Winbot X išvalys bet kokius langus ar stiklines duris. Prie paviršiaus jis priglunda itin tvirtai, todėl galėsite visiškai nesijaudinti dėl saugumo. Efektyvymą garantuoja ir neeilinis modelio gebėjimas mokytis bei planuoti valymo maršrutą. Pabaigęs plovimo procesą, jis sugrįš į tą patį tašką, nuo kurio pradėjo, todėl jį lengvai nuimsite nuo lango.

Nekeliantis problemų

Winbot X dirba tyliai ir greitai, todėl davę užduotį galėsite atsipalaiduoti ar užsiimti kitais reikalais. Baigęs darbą jis pats apie tai praneš. Iškilus netikėtoms problemoms jis taip įspės garsiniu signalu. Valytuvo darbą visada galėsite stebėti ne tik gyvai, bet ir specialioje Ecovacs aplikacijoje.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Alytus Naujoji g. 3 Salonas I–V 8:00–18:00, VI 9:00–14:00, VII - nedirba
Klaipėda Taikos pr. 139 (PC BIG) Salonas I–VI 10:00–20:00, VII 10:00–19:00
Klaipėda Taikos pr. 61 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–21:00
Panevėžys Savitiškio g. 61 (PC RYO) Salonas I–VII 10:00–21:00
Šiauliai Aido g. 8 (PPC Akropolis) Salonas I–VII 10:00–21:00
Vilnius Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–22:00
Vilnius Saltoniškių g. 9 (PLC PANORAMA) Salonas I–VI 10:00 – 22:00, VII 10:00 – 21:00
Vilnius Žirmūnų g. 64 (PC HYPER RIMI) Salonas I–VII 10:00–20:00

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.