Į viršų
Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 5X Garmin Fenix 5X - tai premium klasės daugiafunkcinis išmanusis laikrodis. Puikiai derantis tiek prie aktyvaus laisvalaikio, tiek prie kasdienio gyvenimo ritmo. Įsigykite Tele2 Garmin C1707 Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 5X Smart gadgets 0 629

Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 5X

Pasirinkite spalvą sidabrinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Fenix 5X – tai dar daugiau galios ir dar daugiau galimybių. Ypatingai ištvermingas ir tvirtas laikrodis patikimai tarnaus bet kokiomis sąlygomis ir aplinkybėmis. Nepraraskite nei vienos svarbios minutės jaudindamiesi dėl jo veikimo. Nesvarbu ar žygiuotumėte atokiomis vietovėmis, ar sportuotumėte klube, ar dalyautumėte svarbiame verslo susitikime – Fenix 5X bus pasirengęs padėti.

Prisitaikantis prie jūsų

Kiekvienas atletas ir nuotykių ieškotojas yra unikalus. Fenix 5 serija pateikia net kelias skirtingas modelio adaptacijas, sukurtas įvairiems kūnams ir veikloms. Kokią versiją bepasirinktumėte, galėsite būti tikri, kad laikrodis atrodys ir veiks nepriekaištingai.

Dar daugiau informacijos

Savo fizinės veiklos dar niekada neanalizavote taip tiksliai. Fenix 5 padės jums stebėti treniruočių bei poilsio ciklus, pateiks vertingos informacijos apie įveiktą distanciją bei sudegintas kalorijas, o taip pat padės mankštintis dar efektyviau. Speciali Elevate širdies ritmo matavimo technologija užtikrins, kad visada pasirinktumėte sau tinkamiausią krūvį.

Jokių kompromisų su stiliumi

Fenix 5 – tai ne tik aukščiausio lygio funkcionalumas, bet ir nepriekaištingas dizainas, atitiksiantis kiekvieno skonį. QuickFit apyrankės gaminamos iš odos, metalo arba silikono ir gali būti be jokių rūpesčių keičiamos priklausomai nuo veiklos ir poreikių.

Įvykių sūkuryje

Nepreleiskite nieko svarbaus. Per Fenix 5 akimirksniu gausite el.laiškus, žinutes ir kitus pranešimus. Negana to, išmanusis laikrodis leidžia patogiai dalintis informacija tiek su Garmin Connect, tiek su socialinių tinklų bendruomenėmis.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.