Į viršų
Laikrodis Garmin Fenix 5S Plus Garmin Fenix 5S Plus C1779 Laikrodis Garmin Fenix 5S Plus Smart gadgets 0 799

Laikrodis Garmin Fenix 5S Plus

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

Dar lengvesnis, dar mažesnis ir dar patogesnis. Naujasis Germin Fenix 5S Plus sukurtas ieškantiems laikrodžio, ištikimai tarnausiančio net ir leidžiantis į pačius ekstremaliausius nuotykius. Elegantiško dizaino prietaisas pagamintas iš ypatingai patvaraus plieno lydinio. Tvirtas korpusas gaubia 1.2 colio diametro ekraną, vaizdą tobulai atkuriantį net ir ryškiausioje saulės šviesoje.

 

Dar daugiau nuotykių

Nepriekaištingai atrodantis Fenix 5S Plus prisitaikys net ir prie ypatingai aktyviai gyvenančiųjų poreikių. Prietaise įdiegta ypatingai išmani navigacijos ir žemėlapių kūrimo funkcija. Jame veikia trijų ašių kompasas, giroskopas ir barometras. Be to, bet kada galėsite prisijungti prie multi–palydovų tinklo, suteiksiančio ypatingai tikslią informaciją apie tyrinėjamą vietovę.

 

Toks pats ištvermingas kaip ir jūs

Mes žinome, kad Fenix 5S Plus renkasi tie, kurie tiek sau, tiek savo naudojamiems prietaisams kelia pačius aukščiausius reikalavimus. Jus sužavės ne tik ypatingai tvirtas jo korpusas, nepriekaištingą išvaizdą atlaikysiantis net ir po įspūdingiausių nuotykių, bet ir tai, kas slepiasi jo viduje. Patikimumu išsiskiriančioje Fenix 5S Plus baterijoje esančios energijos užteks net septynioms dienoms.

 

Dar daugiau funkcionalumo

Su Fenix 5S Plus visada būsite įvykių centre. Prietaisas jums pateiks ypatingai tikslią informaciją apie įveiktą atstumą, širdies darbą bei sudegintas kalorijas. Sukauptus duomenis patogiai analizuosite ir kelsite sau naujus ambicingus tikslus. Be to, visada galėsite patogiai klausytis muzikos, gauti pranešimus apie praleistus skambučius ar elektroninius laiškus. O netikėtai prireikus užsukti į parduotuvę, už pirkinius atsiskaitysite vienu riešo judesiu.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)42 mm x 42 mm x 15.4 mm
Svoris (g)65 g
Meniu lietuvių kalba

Baterija

Budėjimo trukmė, iki (val.)iki 168 val.

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)1.2 coliai
Ekrano raiška (px)240 x 240 px

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)16 GB

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)Yra
BluetoothYra
GPS

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Barometras; Kompasas; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.