Į viršų
Laikrodis Garmin Fenix 5 Plus Garmin Fenix 5 Plus serijos išmanieji laikrodžiai sukurti išskirtinai tiems, kurie nuolat ieško nuotykių, o tiek sau, tiek savo naudojamiems prietaisams taiko reikliausius standartus. Įsigykite Tele2. Garmin Fenix 5 Plus C1778 Laikrodis Garmin Fenix 5 Plus sidabrinė Smart gadgets 0 698

Laikrodis Garmin Fenix 5 Plus

Pasirinkite spalvą sidabrinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,52 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Sukurtas ieškantiems pačio aukščiausio lygio patirties ir patikimumo. Fenix 5 Plus serijos išmanieji laikrodžiai sukurti išskirtinai tiems, kurie nuolat ieško nuotykių, o tiek sau, tiek savo naudojamiems prietaisams taiko reikliausius standartus. Tai modelis, kurio dėka ne tik preciziškai tiksliai stebėsite savo kūną, bet ir nei akimirkai neatsitrauksite nuo svarbiausių įvykių.

 

Su jumis visur

Elegantiško ir tvirto dizaino laikrodžiuose veikia moderni ir išmani navigacijos bei žemėlapių kūrimo funkcija. Tai reiškia, kad nepasiklysite net ir sunkiausiai prieinamose vietovėse. Be to, Garmin Connect sistema jums padės atrasti pačius įdomiausius maršrutus.

 

Dar daugiau duomenų

Siekite savo tikslų dar efektyviau. Fenix 5 Plus pateikia ypatingai tikslią informaciją apie jūsų įveiktą atstumą, širdies darbą bei sudegintas kalorijas. Be to, laikrodžio sukauptus duomenis patogiai analizuosite ir jais remdamiesi kelsite sau naujus ambicingus tikslus.

 

Įvykių sūkyryje

Palikite namus tuščiomis kišenėmis. Fenix 5 Plus jums suteikia kaip niekada daug galimybių. Mankštindamiesi galėsite patogiai klausytis muzikos, gausite pranešimus apie praleistus skambučius ar elektroninius laiškus. O netikėtai prireikus užsukti į parduotuvę, už pirkinius atsiskaitysite vienu riešo judesiu.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)47 mm x 47 mm x 15.8 mm
Svoris (g)86 g
Meniu lietuvių kalba

Baterija

Budėjimo trukmė, iki (val.)iki 288 val.

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)1.2 colių diametras
Ekrano raiška (px)240 x 240 px
Ekrano tipasMatomas saulės šviesoje, transflective memory-in-pixel (MIP) funkcija

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)16 GB

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)Yra
BluetoothYra
GPS

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Barometras; Kompasas; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.