Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Versa Lite Pažangus, stilingas ir patvarus išmanusis laikrodis (apyrankė) su visomis funkcijomis, kurios padės aktyviai ir sveikai gyventi. FitBit Versa Lite C1857 Išmanusis laikrodis Fitbit Versa Lite pilka violetinė Smart gadgets 0 139

Išmanusis laikrodis Fitbit Versa Lite

Pasirinkite spalvą pilka violetinė

Aprašymas

FUNKCIONALUS, STILINGAS, MOTYVUOJANTIS

BŪKITE AKTYVŪS!

Peržiūrėkite dienos statistiką, sveikatos ir aktyvumo įžvalgas ir asmeninius pasiekimus vienoje vietoje! Sekite širdies ritmą, kad galėtumėte optimizuoti treniruotes, pamatyti savo ramybės būsenos rodiklius, be to, galite pamatyti, kiek žingsnių nuėjote, kokį atstumą pasiekėte ir kiek kalorijų sudeginote. Šis išmanusis laikrodis neįkyriai jums primins judėti, tad motyvacijos judėti atsiras kur kas daugiau!

DĖMESYS SVEIKATAI BET KADA!

Remiantis jūsų širdies ritmu, miego laiku, neramumu miegant bei kvėpavimu, šis išmanusis laikrodis padės geriau suprasti jūsų miego kokybę kiekvieną naktį. Personalizuotos kvėpavimo sesijos jus skatins atrasti momentų nurimti ir susikoncentruoti į savo kvėpavimą. Be to, šis išmanusis ypatingai tiks moterims, kurios galės stebėti savo ciklą, žymėtis pakitimus ir visuomet būti pasiruošus naujam periodui.

PATOGUS KIEKVIENAME ŽINGSNYJE

Gaukite skambučių, kalendoriaus, žinučių ar programų naujienas, kai telefonas yra netoliese, o jei naudojatės „Android” išmaniuoju, turėsite galimybę išsiųsti greitus atsakymus tiesiog naudodamiesi laikrodžiu. Be to, galėsite atsisiųsti jums labiausiai tinkančias ir patinkančias programėles aktyviam laisvalaikiui, o tam, kad į laikrodį žvilgtelėti būtų visada malonu, galėsi pasirinkti iš daugiau nei 500 ekrano dizainų!

VISADA KARTU

Šio išmaniojo laikrodžio baterija tarp įkrovimų laikys daugiau nei 4 dienas, tad laikrodį užteks įkrauti 1-2 kartus per savaitę. Laikrodžio dirželis tobulai prisitaikys prie jūsų riešo, silikoninė juostelė priglus ir laikrodis taps patogiausiu jūsų aksesuaru. Ryškus ekranas leis matyti viską, net ir esant ryškiam apšvietimui, o Corning Gorilla Glass 3 stiklas pasirūpins, kad laikrodis būtų atsparus pažeidimams. Be to, laikrodį galėsite segėti net ir baseine ar duše.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.