Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 6 Sujungianti stulbinantį dizainą ir aukščiausios kokybės garsą, kolonėle taps ne tik namų puošmena, bet ir leis mėgautis kokybišku ir raiškiu garsu kad ir kur bebūtumėte. Harman Kardon Onyx 6 C2070 Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 6 juoda mėlyna Kolonėlės 0 349

Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 6

Pasirinkite spalvą juoda mėlyna

Aprašymas

STILINGA, PAŽANGI, GALINGA

BELAIDĖ

Klausykite muzikos belaidžiu būdu, naudodamiesi „Bluetooth“ sąsaja ir mėgaukitės garsu visuose namuose. Naudojant „Wireless dual sound“ galėsite sujungti dvi kolonėles, klausymosi potyrius perkeldami į dar aukštesnį lygį.

IŠTVERMINGA

Norite klausyti mėgstamos muzikos visą dieną? Ši kolonėlė kaip tik jums! Įkraunama baterija palaiko iki 8 grojimo valandų, tad būkite ramūs, kad muzikos galėsite klausyti kasdien, be jokių nereikalingų laidų.

STULBINANTIS DIZAINAS

Įspūdingas dizainas, atitinkantis puikų garsą – taip būtų galima apibūdinti Harman Kardon Onyx 6. Autentiškas apvalus siluetas, premium lygio audinys, patvari aliuminio rankena sukuria išlavinto skonio ir patogumo jausmą, tad ši kolonėlė taps idealiu bet kokio interjero papildymu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.