Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė JBL Flip 5 Lengva, bet tuo pačiu ir aplinkos sąlygoms ypatingai atspari belaidė kolonėlė JBL Flip 5 leis būti tikriems, kad jūsų vakarėlis tęsis kiaurą naktį. JBL Flip 5 C2129 Belaidė garso kolonėlė JBL Flip 5 mėlyna žalia Dryžuotas 2 raudona Kolonėlės 0 109

Belaidė garso kolonėlė JBL Flip 5

Aprašymas

LENGVA, GALINGA, PATVARI

PAMIRŠKITE APRIBOJIMUS

Muzika keliauja ten, kur ir jūs. Naujoji belaidė kolonėlė JBL Flip 5 – ypatingai grakšti ir lengva, bet tai jai netrukdo pasiūlyti jums pačios aukščiausios kokybės garso. Tiek audringame vakarėlyje, tiek pasibuvime gamtoje JBL Flip 5 taps tiesiog nepakeičiamu atributu.

KUO DAUGIAU TUO SMAGIAU

Naująją JBL Flip 5 tiesiog akimirksniu suporuosite su savo išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu ir muziką kontroliuosite taip, kaip jums patogu. O parsisiuntę specialią JBL aplikaciją, sau pasidovanosite dar daugiau lankstumo ir galimybių. Trūksta garso? Nieko tokio. JBL Flip 5 palaiko JBL PartyBoost funkciją, o tai reiškia, kad į vieną stereo sistemą galėsite sujungti net kolias tokias kolonėles, vakarėlį paversdami dar sunkiau pamirštama patirtimi.

DAR GERESNĖ IR UNIVERSALESNĖ

Su JBL Flip 5 muzika niekada nesibaigia. Lengvame ir grakščiame jos korpuse slepiasi ypatingai talpi baterija. Iki galo ją įkrovus, savo mylima muzika galėsite be sustojimo mėgautis netgi daugiau nei 12 valandų. Vakare prasidėjęs vakarėlis nesustos iki pat ryto. Be to, modelis išsiskiria savo inovatyvia draiverių sistema, kurios dėka garsas atkuriamas itin švariai bei detaliai, teikdamas tikrą klausymosi malonumą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.