Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beosound A1 (2nd Gen) Išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės belaidė Beosound A1 kolonėlė, vienu įkrovimu galinti groti iki 18 valandų. Bang&Olufsen Beosound A1 (2nd Gen) C2501 Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beosound A1 (2nd Gen) juoda sidabrinė Kolonėlės 0 249

Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beosound A1 (2nd Gen)

Pasirinkite spalvą juoda sidabrinė

Aprašymas

GERIAUSIAI ATRODANTIS GARSO ŠALTINIS

IŠSKIRTINIO DIZAINO KŪRINYS

Išgryninto ir kompaktiško dizaino Beosound A1 belaidė kolonėlė siūlo vieną geriausių muzikos klausymo patirčių. Kaskart paleidus per ją savo mėgstamą muziką, galingas True360 garsas pavers ją vakarėlio ašimi. Vienu metu prie jos galima prijungti du įrenginius ir taip pakaitomis leisti mėgiamą muziką. Kolonėlės korpusas yra pilnai atsparus vandeniui ir dulkėmis (IP 67) – nebijokite jos neštis į paplūdimį ar į vonios kambarį.

KELIAUKITE TOLIAU IR KLAUSYKITĖS ILGIAU

Galinga baterija ir lengvesnis korpusas kolonėlę pavers geriausiu draugu kelionėje. Pilnai įkrauta ji gros iki 18 valandų, klausant įprastu garsumu. Kolonėlė ideliai tinka naudojimui lauke, nedideliuose vakarėliuose atmosferai sukurti ar patalpose iki 30 kvadratinių metrų ploto. 360 laipsnių kampu sklindantis garsas lengvai užpildys bet kokį kambarį jūsų pamiltais garsais.

SKIRTA NE TIK MUZIKAI

Mėgaukitės krištolo skaidrumo garsu kai turėsite virtualų susitikimą su bendradarbiais ar video skambutį su artimaisiais. Išskirtinai kokybišką skambučių garso kokybę garantuoja trys integruoti mikrofonai. Bang & Olufsen programėlėje galite parinkti norimus ekvalaizerio nustatymus, kad muzika turėtų tokį skambesį, kokio norite.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.