Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beosound 1 Unikalaus dizaino ir išskirtinai aukštos kokybės garsu pasižyminti Beosound 1 kolonėlė dėl didesnės galios idealiai tinka didesniuose kambariuose. Bang&Olufsen Beosound 1 C2499 Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beosound 1 sidabrinė bronzinė Kolonėlės 0 1499

Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beosound 1

Pasirinkite spalvą sidabrinė bronzinė

Aprašymas

NAMŲ PUOŠMENA IR TOBULO GARSO ŠALTINIS

MONUMENTALUS DIZAINAS

Kad ir iš kurio kampo bežiūrėsite – Beosound 1 yra visiškai kitokia garso kolonėlė. Sukurta iš skulptūriškai atrodančio ir nublizginto aliuminio kūgio, ji labiau primena kosminio laivo iš ateities detalę. Ji puikiai derės prie bet kokio namų interjero šiandien ir dar po daugelio metų, nes toks išgrynintas dizainas yra tiesiog nepavaldus laikui.

PAŽANGIOS GARSO TECHNOLOGIJOS

Dėl akustinio lęšio technologijos patirsite išskirtinės kokybės ir į visas puses tolygiai sklindantį garsą, kuris yra stebinančiai galingas ir atskleidžiantis subtilius niuansus muzikoje. Kad ir kur namuose pastatysite šią kolonėlę, ji visada užpildys kiekvieną jūsų namų kampelį turtingais ir šiltais garsais. Kolonėlės skambesį galite personalizuoti Bang & Olufsen programėlėje, keisdami ekvalaizerio nuostatas. Beosound 1 taip pat galite susieti su kita Bang & Olufsen kolonėle per Wi-Fi ryšį ir taip sukurti vientisą stereo garso sistemą.

MOBILI IR IŠTVERMINGA

Pasiimkite Beosound 1 kur tik panorėję – 3,5 kg sveriančią kolonėlę lengva transportuoti. Integruota baterija vienu įkrovimu leis mėgautis muzika iki 12 valandų bet kuriame namų kampelyje: svetainėje, virtuvėje, balkone ar kitur. Kolonėlė geriausiai tiks tose patalpose, kurių plotas yra nuo 10 iki 50 kvadratinių metrų ploto: tokiame plote Beosound 1 optimaliai užpildys erdvę kokybišku garsu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.