Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beolit 20 Beolit 20 – išskirtinio dizaino belaidė kolonėlė ne tik papuoš namų interjerą, bet ir stebins aukščiausios kokybės garsu. Bang&Olufsen Beolit 20 C2502 Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beolit 20 juoda sidabrinė Kolonėlės 0 499

Belaidė garso kolonėlė Bang & Olufsen Beolit 20

Pasirinkite spalvą juoda sidabrinė

Aprašymas

UNIKALI, GALINGA, MOBILI

LAIKUI NEPAVALDUS DIZAINAS

Beolit 20 dizainas – tai moderni, jau klasika tapusių Bang & Olufsen gaminių interpretacija. Atnaujintos grotelės, intuityvus valdymas ir žvilgsnius atkreipiantis siluetas. Kolonėlė pagaminta iš tvirto, bet lengvo aliuminio lydinio, pagrindas – iš ilgaamžio polimero, o transportavimo dirželis – iš natūralios odos. Kad ir kur perkelsite šį meno kūrinį – jis visada puoš bet kurį namų kambarį ir džiugins išskirtinės kokybės garsu. Tai ilgaamžė, patikima ir funkcionali namų interjero detalė.

DAUGIAU NEI TIK KOLONĖLĖ

Pilnos baterijos įkrovos šiai kolonėlei pakaks iki 8 valandų muzikos, klausant tipiniu garsumu ir iki 37 valandų, kai muzikos klausomasi foniniu režimu. Be to, ji gali belaidžiu būdu įkrauti ir kitus įrenginius, kurie palaiko Qi standarto belaidę technologiją. 30 W galios garsiakalbių pakaks iki 50 kvadratinių metrų patalpai užpildyti aukščiausios kokybės garsu. Tai atitinka didesnius kambarius ar gausesnius draugų vakarėlius. Sujunkite ją su antra tokia pat kolonėle – ir turėsite dar galingesnę, stereo garso sistemą.

IŠSKIRTINĖ MUZIKOS KLAUSYMO PATIRTIS

Beolit 20 pasižymi charakteringu ir išskirtiniu Bang & Olufsen garsu. Galingų stiprintuvų ir garsiakalbių kombinacija sukuria True360 erdvinį garsą, tolygiai sklindantį į visas puses nuo kolonėlės. Garsas suderintas Bang & Olufsen inžinierių, todėl turėsite autentišką garso patirtį nepriklausomai nuo to, kokio tipo patalpose naudosite kolonėlę. Beolit 20 pasižymi sodriais žemaisiais dažniais ir atkuria garsą 37–20.000 Hz diapazone. Kolonėlės skambesį galite personalizuoti keisdami ekvalaizerio nustatymus Bang & Olufsen programėlėje.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.