Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 6 Sujungianti stulbinantį dizainą ir aukščiausios kokybės garsą, kolonėle taps ne tik namų puošmena, bet ir leis mėgautis kokybišku ir raiškiu garsu kad ir kur bebūtumėte. Harman Kardon Onyx 6 C2070 Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 6 juoda Kolonėlės 0 349

Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 6

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

STILINGA, PAŽANGI, GALINGA

Belaidė

Klausykite muzikos belaidžiu būdu, naudodamiesi „Bluetooth“ sąsaja ir mėgaukitės garsu visuose namuose. Naudojant „Wireless dual sound“ galėsite sujungti dvi kolonėles, klausymosi potyrius perkeldami į dar aukštesnį lygį.

Ištverminga

Norite klausyti mėgstamos muzikos visą dieną? Ši kolonėlė kaip tik jums! Įkraunama baterija palaiko iki 8 grojimo valandų, tad būkite ramūs, kad muzikos galėsite klausyti kasdien, be jokių nereikalingų laidų.

Atspari vandeniui

IPX7 vandeniui atsparus dizainas užtikrins, kad sušlapusi kolonėlė nesuges. Naudokite ją bet kurioje namų vietoje, nesijaudindami, kad nuo vandens purslų garso kokybė suprastės (kad ir prie virtuvės kriauklės!). Neabejokite, tai taps praktiškiausia ir stilingiausia iki šiol turėta garso kolonėle!

Stulbinantis dizainas

Įspūdingas dizainas, atitinkantis puikų garsą – taip būtų galima apibūdinti Harman Kardon Onyx 6. Autentiškas apvalus siluetas, premium lygio audinys, patvari aliuminio rankena sukuria išlavinto skonio ir patogumo jausmą, tad ši kolonėlė taps idealiu bet kokio interjero papildymu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.