Belaidė garso kolonėlė JBL Xtreme 2 Belaidė kolonėlė JBL Xtreme 2 skirta muzikos mėlytojams, ieškantiems patogaus, tvirto ir patikimo vakarėlių pagalbininko. JBL Xtreme 2 C1666 Belaidė garso kolonėlė JBL Xtreme 2 mėlyna žalia juoda raudona Kompiuterių priedai 0 299

Belaidė garso kolonėlė JBL Xtreme 2

Aprašymas

GALINGA, DRĄSI, PATIKIMA

BET KUR IR BET KADA

Belaidė kolonėlė JBL Xtreme 2 – tikras atsparumo ir universalumo pavyzdys. Tai modelis, sukurtas aktyviems žmonėms, vakarėlio atmosferą mėgstantiems kurti, visur kur tik jie yra. JBL Xtreme 2 pagaminta iš ypatingai atsparių ir ilgaamžių medžiagų, tad jai nebaisios jokios audros. IPX7 atsparumo vandeniui standartas netgi užtikrina, kad ir visiškai panardinta į vandenį ji veiks taip pat kokybiškai. JBL Xtreme 2 nebijo nei lietaus, nei maudynių.

DAUGIAU GALIOS IR IŠTVERMĖS

JBL Xtreme 2 pasižymi išskirtine galia ir neįtikėtinomis ištvermės savybėmis. Kolonėlė apginkluota dviem ypatingai galingas JBL Bass radiotariais, atkuriančiais išskirtinio intensyvumo ir stiprumo garsą. Jėgų JBL Xtreme 2 suteikia ypač talpi 10 000 mAh baterija, kurioje esančios energijos jums pakaks net iki 15 valandų nepertraukiamo grojimo. Vakarop prasidėjęs vakarėlis dabar gali tęstis iki pat ryto.

TIKRASIS SUJUNGIAMUMAS

Su JBL Xtreme 2 galite keliauti nors ir iki pasaulio krašto. Iš ilgaamžių medžiagų pagaminta kolonėlė turi ir labai praversiančią rankeną, kurią persimetę per petį keliausite greitai ir patogiai. Tačiau universali ne tik jos išorė. JBL Xtreme 2 palaiko ir JBL Connect+ funkciją, kurios dėka ją galima be jokių laidų sujungti su 100 kitų JBL Connect+ prietaisų. Taigi ją valdysite ypač paprastai.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.