Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 1000 Itin galinga belaidė garso kolonėlė JBL Party Box 1000 su šviesos efektais, DJ pultu ir galinti įkrauti kitus įrenginius. JBL Partybox 1000 C1816 Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 1000 juoda Kompiuterių priedai 0 999

Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 1000

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GALINGA VAKARĖLIŲ MAŠINA

DAUGIAU NEI KOLONĖLĖ

Šis įrenginys tai ne tik garso šaktinis, tai ir viso vakarėlio ašis! JBL Party Box 1000 turi integruotas LED šviesas, sukuriančias spalvingą ir pagal taktą besikeičiančią atmosferą. O specialia apyranke galima nuotoliniu būdu keisti šviesų nustatymus. Prie kolonėlės taip pat galima prijungti mikrofoną ir taip užkurti tikrą karaokės vakarėlį, arba, prijungus muzikos instrumentą, surengti nedidelį koncertą draugams.

PASIJAUSKITE VAKARĖLIO DJ

Kolonėlė turi integruotą valdymo pultą, kuriame galėsite kurti ir keisti garso efektus bei taip sukurti savo unikalų vakarėlį. Pilnai stereo patirčiai į vieną sistemą galima sujungti dvi tokias kolonėles, o jas transportuoti tarp festivalių lengva – turi integruotus ratukus.

NEPRILYGSTAMA GALIA

1100 vatų galios garsiakalbis garantuoja ne tik tai, kad garso nebus per mažai, bet ir festivalio lygio garso kokybę. Galingi žemieji dažniai ir krištolo skaidrumo aukštieji – puikiai tarpusavyje suderinti, tad savo mylimą muziką išgirsite kitaip.

ĮKRAUKITE KITUS ĮRENGINIUS

JBL Party Box 1000 gali laidu įkrauti ir kitus įrenginius – tad nebaisiu, kad vakarėlio įkarštyje išsikrovus telefonui, pagrindiniam muzikos transliavimo šaltiniui, linksmybės pasibaigs. Muziką galima leisti ir iš USB rakto – kolonėlė turi tam skirtą jungtį.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.