Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Kolonėlė JBL PartyBox 1000 Itin galinga garso kolonėlė JBL Party Box 1000 su šviesos efektais, DJ pultu ir galinti įkrauti kitus įrenginius. JBL Partybox 1000 C1816 Kolonėlė JBL PartyBox 1000 Kolonėlės 0 999

Kolonėlė JBL PartyBox 1000

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GALINGA VAKARĖLIŲ MAŠINA

DAUGIAU NEI KOLONĖLĖ

Šis įrenginys tai ne tik garso šaktinis, tai ir viso vakarėlio ašis! JBL Party Box 1000 turi integruotas LED šviesas, sukuriančias spalvingą ir pagal taktą besikeičiančią atmosferą. O specialia apyranke galima nuotoliniu būdu keisti šviesų nustatymus. Prie kolonėlės taip pat galima prijungti mikrofoną ir taip užkurti tikrą karaokės vakarėlį, arba, prijungus muzikos instrumentą, surengti nedidelį koncertą draugams.

PASIJAUSKITE VAKARĖLIO DJ

Kolonėlė turi integruotą valdymo pultą, kuriame galėsite kurti ir keisti garso efektus bei taip sukurti savo unikalų vakarėlį. Pilnai stereo patirčiai į vieną sistemą galima sujungti dvi tokias kolonėles, o jas transportuoti tarp festivalių lengva – turi integruotus ratukus.

NEPRILYGSTAMA GALIA

1100 vatų galios garsiakalbis garantuoja ne tik tai, kad garso nebus per mažai, bet ir festivalio lygio garso kokybę. Galingi žemieji dažniai ir krištolo skaidrumo aukštieji – puikiai tarpusavyje suderinti, tad savo mylimą muziką išgirsite kitaip.

ĮKRAUKITE KITUS ĮRENGINIUS

JBL Party Box 1000 gali laidu įkrauti ir kitus įrenginius – tad nebaisiu, kad vakarėlio įkarštyje išsikrovus telefonui, pagrindiniam muzikos transliavimo šaltiniui, linksmybės pasibaigs. Muziką galima leisti ir iš USB rakto – kolonėlė turi tam skirtą jungtį.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.