Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Withings Steel HR Sport (40 mm) Kartu su išmaniuoju laikrodžiu Withings Steel HR Sport nepraleisite nei vieno svarbaus pranešimo, stebėsite savo kūno būklę ir gerinsite sporto rezultatus. Dar daugiau patogumo suteiks net 25 dienas tarnaujanti laikrodžio baterija. Withings Steel HR Sport (40 mm) C2695 Išmanusis laikrodis Withings Steel HR Sport (40 mm) juoda balta Išmanieji laikrodžiai 0 199

Išmanusis laikrodis Withings Steel HR Sport (40 mm)

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

SUBTILI STILIAUS DETALĖ

STILINGAS IR TVIRTAS

Dėl apgalvoto dizaino Withings Steel HR Sport tarnaus ilgai ir užtikrintai. Elegantiškas laikrodžio korpusas pagamintas iš tvirto metalo pluošto, todėl yra labai ilgaamžis. Po tvirtu stikliuku esantis LED ekranas ir lengva vibracija ant riešo praneš apie svarbiausius įvykius bei akimirksniu suteiks visą reikalingą informaciją apie gautas žinutes ar skambučių pranešimus. Be to, pilnos baterijos įkrovos pakaks beveik mėnesiui – net iki 25 dienų!

PASTEBĖKITE VISKĄ

Stebėkite savo kūno būseną kartu su Withings Steel HR Sport išmaniuoju laikrodžiu. Šis laikrodis turi kiekvienam aktualias sveikatingumo funkcijas, tokias kaip pulso matavimas visą parą, miego kokybės stebėjimas ir kraujyje esančio deguonies fiksavimas. Laikrodyje taip pat rasite ir žadintuvą su Smart Wake-Up funkcija, kuri apskaičiuos jūsų miego kokybę ir pažadins jus tik tada, kai būsite pailsėję.

SPORTUOKITE KARTU

Withings Steel HR Sport laikrodis sukurtas tikriems sporto entuziastams. Laikrodis padės ne tik palaikyti tinkamą tempą treniruočių metu, bet ir gerinti sporto rezultatus. Laikrodis fiksuos net 30 skirtingų sporto šakų aktyvumą, o integruotas GPS imtuvas leis sekti pasivaikščiojimo ir bėgimo maršrutus. Susieję laikrodį su išmaniuoju telefonu sporto pasiekimus galėsite analizuoti specialioje programėlėje.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)2.01 x 1.3 x 4.06 cm
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP68

Baterija

Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 25 dienų

Ekranas

Ekrano tipasLED

Kitos funkcijos

JutikliaiElectrocardiogram (ECG) Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės. Funkcijos: aktyvumo ir miego sekimas, žingsniamatis, GPS su telefonu, žadintuvas (Smart wake-up), pranešimai LED ekrane.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.