Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch (42 mm) Withings Scanwatch laikrodžio viduje slypi naujausios technologijos, kurios suteiks visą informaciją apie svarbiausius dienos įvykius ir leis stebėti savo sveikatą bei aktyvumą. Be to, pilnai įkrautos laikrodžio baterijos pakaks net iki 30 dienų! Withings Scanwatch (42 mm) C2694 Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch (42 mm) balta Išmanieji laikrodžiai 0 299

Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch (42 mm)

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

IŠMANUSIS PAGALBININKAS ANT JŪSŲ RIEŠO

SUBTILUS IR IŠTVERMINGAS

Laikrodis Withings Scanwatch nustebins savo išmania bei elegantiška ir rafinuota išvaizda. Įprastas analoginio laikrodžio dizainas yra derinamas su išmaniosiomis funkcijomis. Subtiliai laikrodyje įmontuotas LED ekranas akimirksniu suteiks visą reikalingą informaciją apie teksto ar skambučių pranešimus. Be to, pilnos baterijos įkrovos pakaks net iki 30 dienų!

STEBĖKITE SAVO SVEIKATĄ

Kartu su Withings Scanwatch išmaniuoju laikrodžiu galėsite stebėti savo kūno būseną kasdien. Laikrodis turi kiekvienam aktualias sveikatingumo funkcijas, tokias kaip pulso matavimas visą parą, miego kokybės stebėjimas ir kraujyje esančio deguonies fiksavimas. Laikrodyje taip pat rasite ir žadintuvą su Smart Wake-Up funkcija.

JUDRIAI DIENAI IR SPORTUI

Šis laikrodis pravers ne tik stebint savo aktyvumą, bet ir sportuojant. Withings Scanwatch turi integruotą GPS imtuvą, tai leis sekti pasivaikščiojimo ir bėgimo maršrutą. Šis laikrodis gali dar daugiau - net 30 skirtingo tipo sporto šakų aktyvumo fiksavimas padės gerinti ir analizuoti rezultatus.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)27 x 4.2 x 1.37 cm
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP68

Baterija

Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 30 dienų

Ekranas

Ekrano tipasLED

Kitos funkcijos

JutikliaiElectrocardiogram (ECG) Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės. Funkcijos: aktyvumo stebėjimas (kalorijos, žingsniamatis), deguonies kraujyje matavimas (apnėjos aptikimas), miego kokybės sekimas (gilaus, paviršutinio miego fiksavimas).

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.