Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis vaikams Gudrutis Super-G Blast GPS laikrodis vaikams – išskirtinio dizaino, su dar geresnės raiškos ekranu bei itin patogiu valdymu. Gudrutis Super-G Blast C2071 Išmanusis laikrodis vaikams Gudrutis Super-G Blast rožinė Smart gadgets 0 99

Išmanusis laikrodis vaikams Gudrutis Super-G Blast

Pasirinkite spalvą rožinė

Aprašymas

IŠMANUS, SAUGUS, FUNKCIONALUS

PATOGUMAS

Padovanokite vaikams laikrodį, kurį jie galėtų valdyti lietuvių kalba, greitai ir be rūpesčių! Dėl itin paprasto laikrodžio valdymo ir nustatymų, išskirtinio ir patogaus dizaino, šis laikrodis taps pačiu mylimiausiu jūsų vaikų aksesuaru, kuris bus ne tik dailus, bet ir užtikrins vaiko saugumą.

SAUGUMAS

Naujausias išmaniojo laikrodžio modelis turi dar labiau sustiprintą apsaugos sistemą – visi pateikiami duomenys yra užkoduojami ir apsaugomi nuo įsilaužimų. Mažasis galės skambinti ir atsiliepti į skambučius, tačiau prieigą paskambinti turės tik tie asmenys, kurie yra įvesti telefonų knygoje. Neįvesti numeriai bus automatiškai blokuojami, o SOS mygtukas padės skubiai susisiekti – išmanusis laikrodis automatiškai rinks tris nurodytus numerius iš eilės.

FUNKCIONALUMAS

Laikrodis gali priimti skambučius, balso ir tekstinius pranešimus. Jis turi 15 numerių knygelę ir vietos nustatymą. Senkant baterijai, išmanusis laikrodis atsiunčia pranešimą, be to, jis eikvoja itin mažai energijos, tad baterija veiks apie 2 dienas. Čia įdiegtas ir žadintuvas bei netrukdymo režimas, o jo ekranas liečiamas ir spalvotas. Nudžiuginkite savo mažuosius išmaniu, žaismingu ir funkcionaliu laikrodžiu!

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.