Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis vaikams Super-G Blast GPS laikrodis vaikams – išskirtinio dizaino, su dar geresnės raiškos ekranu bei itin patogiu valdymu. Gudrutis Super-G Blast C2071 Išmanusis laikrodis vaikams Super-G Blast mėlyna rožinė žalia Smart gadgets 0 99

Išmanusis laikrodis vaikams Super-G Blast

Pasirinkite spalvą mėlyna rožinė žalia

Aprašymas

IŠMANUS, SAUGUS, FUNKCIONALUS

Patogumas

Padovanokite vaikams laikrodį, kurį jie galėtų valdyti lietuvių kalba, greitai ir be rūpesčių! Dėl itin paprasto laikrodžio valdymo ir nustatymų, išskirtinio ir patogaus dizaino, šis laikrodis taps pačiu mylimiausiu jūsų vaikų aksesuaru, kuris bus ne tik dailus, bet ir užtikrins vaiko saugumą.

Saugumas

Naujausias išmaniojo laikrodžio modelis turi dar labiau sustiprintą apsaugos sistemą – visi pateikiami duomenys yra užkoduojami ir apsaugomi nuo įsilaužimų. Mažasis galės skambinti ir atsiliepti į skambučius, tačiau prieigą paskambinti turės tik tie asmenys, kurie yra įvesti telefonų knygoje. Neįvesti numeriai bus automatiškai blokuojami, o SOS mygtukas padės skubiai susisiekti – išmanusis laikrodis automatiškai rinks tris nurodytus numerius iš eilės.

Funkcionalumas

Be to, kad laikrodis gali priimti skambučius, balso ir tekstinius pranešimus, jis yra atsparus drėgmei ir dulkėms. Jis turi 15 numerių knygelę ir vietos nustatymą. Senkant baterijai, išmanusis laikrodis atsiunčia pranešimą, be to, jis eikvoja itin mažai energijos, tad baterija veiks apie 2 dienas. Čia įdiegtas ir žadintuvas bei netrukdymo režimas, o jo ekranas liečiamas ir spalvotas. Nudžiuginkite savo mažuosius išmaniu, žaismingu ir funkcionaliu laikrodžiu!

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.