Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Samsung Galaxy Watch (46 mm) Išmanusis laikrodis Samsung Gear taps neatskiriamu jūsų kasdienos palydovu. Su šiuo laikrodžiu jums nebereikės ieškoti telefono kišenėje, nes per 10 metrų atstumą galėsite atsiliepti į skambučius ir skambinti patys, klausytis muzikos. Samsung Galaxy Watch (46 mm) C1661 Samsung Galaxy Watch (46 mm) sidabrinė Kompiuterių priedai 329

Samsung Galaxy Watch (46 mm)

Pasirinkite spalvą sidabrinė

Aprašymas

PATIKIMAS, STILINGAS, UNIVERSALUS
Video apžvalga
-->

STILIUS, KURĮ KURIATE PATYS

„Galaxy Watch“ skirtas tam, kad galėtumėte išreikšti save pačiais kūrybiškiausiais būdais. Rinkitės iš skirtingų spalvų ir sukurkite ciferblatą, atitinkantį jūsų stilių. Unikalus „Galaxy Watch“ dizainas, atsiskleidžiantis įvairiais pavidalais, gylio ir šviesos efektais, padeda patikėti, kad išmaniojo laikrodžio funkcionalumas ir autentiškas tikro laikrodžio pojūtis – iš tiesų suderinama.

MUZIKA IR TVARKARAŠČIAI

Tegul muzika keliauja su jumis kartu. „Galaxy Watch“ suteikia galimybę klausytis muzikos internetu ir prijungti bevieles ausines – todėl jums nebereikės nešiotis telefono, kai norėsite autobuse, stadione ar gatvėje paklausyti mėgstamos dainos. Nepamirškite ir dienos planų: laikrodžio ekrane, apibendrinančiame grafike, rodomos jūsų veiklos artimiausioms 10 valandų.

JŪSŲ ASMENINIS TRENERIS

Sportas iki šiol buvo iššūkis? Su „Galaxy Watch“ jis taps neatsiejama dienos dalimi. Išmanusis laikrodis ne tik matuoja pulsą, fiksuoja kalorijas ir skaičiuoja žingsnius – jis leidžia rinktis iš daugybės skirtingų veiklos rūšių ir funkcijų, padedančių apie savo sveikatą sužinoti daugiau. „Galaxy Watch“ budi net tada, kai miegate: jis stebi jūsų miego kokybę ir pildo registracijos žurnalą su visomis miego fazėmis.

IŠTVERMINGA BATERIJA

Baterijos kroviklis kartais irgi nusipelno poilsio. „Galaxy Watch“ baterija ištverminga – todėl ją įkrovus ilgai nereikės rūpintis likusiais baterijos procentais. O prireikus krauti, tai padarysite be jokių pastangų – tereikės padėti laikrodį ant bevielės įkrovimo stotelės.

Photo plethysmography (4PD) - foto diodas, renkantis informaciją nuo riešo (pulsas, deguonies lygis).
Acc (16g) - akselerometras, renkantis informaciją apie judėsius.
Ambient Light - matuoja šviesos lygį ir reguliuoja ekrano ryškumą.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)46 x 49 x 12.9 mm
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP68

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen
Operacinės sistemos versijaTizen OS 4.0

Baterija

Baterijos talpa (mAh)470 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)80 val.

Ekranas

Ekrano tipasSuper AMOLED, Full color AOD, Gorilla® Glass DX+

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)768 MB + 4 GB

Kitos funkcijos

JutikliaiAcc (16g) Ambient Light Barometras; Giroskopas; Photo plethysmography (4PD

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.