Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Galaxy Watch (46mm) Išmanusis laikrodis Samsung Gear taps neatskiriamu jūsų kasdienos palydovu. Su šiuo laikrodžiu jums nebereikės nešiotis telefono, nes jau jame galėsite skambinti, klausytis muzikos, rasti optimaliausius maršrutus ir net stebėti savo sveikatą. Samsung Galaxy Watch (46mm) C1661 Išmanusis laikrodis Galaxy Watch (46mm) sidabrinė Kompiuterių priedai 329

Išmanusis laikrodis Galaxy Watch (46mm)

Pasirinkite spalvą sidabrinė

Aprašymas

PATIKIMAS, STILINGAS, UNIVERSALUS
Video apžvalga
-->

STILIUS, KURĮ KURIATE PATYS

„Galaxy Watch“ skirtas tam, kad galėtumėte išreikšti save pačiais kūrybiškiausiais būdais. Rinkitės iš skirtingų spalvų ir sukurkite ciferblatą, atitinkantį jūsų stilių. Unikalus „Galaxy Watch“ dizainas, atsiskleidžiantis įvairiais pavidalais, gylio ir šviesos efektais, padeda patikėti, kad išmaniojo laikrodžio funkcionalumas ir autentiškas tikro laikrodžio pojūtis – iš tiesų suderinama.

MUZIKA IR TVARKARAŠČIAI

Tegul muzika keliauja su jumis kartu. „Galaxy Watch“ suteikia galimybę klausytis muzikos internetu ir prijungti bevieles ausines – todėl jums nebereikės nešiotis telefono, kai norėsite autobuse, stadione ar gatvėje paklausyti mėgstamos dainos. Nepamirškite ir dienos planų: laikrodžio ekrane, apibendrinančiame grafike, rodomos jūsų veiklos artimiausioms 10 valandų.

JŪSŲ ASMENINIS TRENERIS

Sportas iki šiol buvo iššūkis? Su „Galaxy Watch“ jis taps neatsiejama dienos dalimi. Išmanusis laikrodis ne tik matuoja pulsą, fiksuoja kalorijas ir skaičiuoja žingsnius – jis leidžia rinktis iš daugybės skirtingų veiklos rūšių ir funkcijų, padedančių apie savo sveikatą sužinoti daugiau. „Galaxy Watch“ budi net tada, kai miegate: jis stebi jūsų miego kokybę ir pildo registracijos žurnalą su visomis miego fazėmis.

IŠTVERMINGA BATERIJA

Baterijos kroviklis kartais irgi nusipelno poilsio. „Galaxy Watch“ baterija ištverminga – todėl ją įkrovus ilgai nereikės rūpintis likusiais baterijos procentais. O prireikus krauti, tai padarysite be jokių pastangų – tereikės padėti laikrodį ant bevielės įkrovimo stotelės.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.