Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Samsung Galaxy Watch3 LTE (41 mm) Klasikinio dizaino Samsung Galaxy Watch3 sutelpa visos moderniausios išmaniosios technologijos, suteiksiančios jūsų gyvenimui dar daugiau intuityvumo ir patogumo. Šis laikrodis palaiko virtualios eSIM kortelės technologiją. Samsung Galaxy Watch3 LTE (41 mm) C2526 Samsung Galaxy Watch3 LTE (41 mm) auksinė Išmanieji laikrodžiai 288.52 429

Samsung Galaxy Watch3 LTE (41 mm)

Pasirinkite spalvą auksinė

Aprašymas

KLASIKINIS DIZAINAS INOVATYVIAM ŽMOGUI
Video apžvalga
Plačiau apie vieno numerio paslaugą laikrodžiams su eSIM technologija skaitykite čia.


KOKYBĖ KIEKVIENAME MILIMETRE

Naujajame Samsung Galaxy Watch3 tobulai susilieja klasikinis dizainas ir pačios moderniausios technologijos. Modelis tobulai tiks tiek besirengiantiems oficialiai, tiek ir mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą. Dar daugiau, laikrodis prisitaikys prie jūsų. Jūs galėsite rinktis tiek iš viso pluošto stilingų apyrankių, tiek iš daugiau nei 40 unikalių ekrano temų.

FUNKCIONALUMAS IR PATOGUMAS

Būtent ekranas ir daro Samsung Galaxy Watch3 tokiu ypatingu. Jo skersmuo nuo šiol dar didesnis, o perteikiamas vaizdas – detalesnis, todėl jame aiškiai matysite kiekvieną detalę. Ekraną juosia išskirtiniausias laikrodžio bruožas – firminis Samsung kontrolės ratukas, kuriuo ypač lengvai ir patogiai valdysite savo vartotojo sąsają.

NEPAKEIČIAMAS PAGALBININKAS

Samsung Galaxy Watch3 ne tik stilingas, bet ir ypač praktiškas, gyvenimą lengvinantis prietaisas. Jis skaičiuos jūsų žingsnius, fiksuos širdies darbą, stebės miego įpročius ir pagal šią informaciją formuos įžvalgas, kaip galėtumėte gyventi dar aktyviau ir sveikiau. Tuo pačiu tai ir nepakeičiamas komunikacijos įrankis, su kuriuo skaitysite žinutes ir el. laiškus, atsiliepsite į skambučius, klausysitės muzikos ir t.t. Suporuokite jį su kitais savo Samsung įrenginiais ir patirkite dar didesnį gyvenimo komfortą. Taip pat, šis laikrodis palaiko virtualios eSIM kortelės technologiją.

MATUOKITE KRAUJO SPAUDIMĄ IR ELEKTROKARDIOGRAMĄ

Galaxy Watch yra laikrodis, kuris padės jums patogiai, tiksliai ir lengvai pamatuoti savo gyvybinius rodiklius. Į išmanųjį telefoną parsisiuntę Samsung Health Monitor programėlę ir sukalibravę laikrodį, galėsite stebėti ne tik savo kraujospūdį, bet ir elektrokardiogramą (EKG). Tai puiki galimybė dar geriau pažinti savo kūną, todėl pažintį pradėkite dabar.

Kaip pamatuoti kraujospūdį?
Kaip pamatuoti eletrokardiogramą (EKG)?

Photo plethysmography (8PD) - foto diodas, renkantis informaciją nuo riešo (pulsas, deguonies lygis).
Acc (32g) - akselerometras, renkantis informaciją apie judėsius.
Ambient Light - matuoja šviesos lygį ir reguliuoja ekrano ryškumą.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)41.0 x 42.5 x 11.3 mm
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių5ATM + IP68

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen
Operacinės sistemos versijaTizen OS 5.5

Baterija

Baterijos talpa (mAh)247 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)43 val.

Ekranas

Ekrano tipasSuper AMOLED, Full color AOD, Gorilla® Glass DX

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)1 GB + 8 GB

Kitos funkcijos

JutikliaiAcc (32g) Ambient Light Barometras; Electrocardiogram (ECG) Giroskopas; Photo plethysmography (8PD)
Papildoma informacijaYra atsiliepimo galimybė. Funkcijos: sporto, miego, streso ir sveikatos stebėjimas (kraujospūdis, elektrokardiograma, kritimo aptikimas, moterų sveikata)

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.