Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Versa Išmanusis Fitbit Versa laikrodis taps ne tik jūsų stiliaus detale ir padės pažinti save, bet ir prireikus atstos jūsų išmanųjį. FitBit laikrodis Fitbit Versa C1607 Išmanusis laikrodis Fitbit Versa juoda rožinė Kompiuterių priedai 199

Išmanusis laikrodis Fitbit Versa

Pasirinkite spalvą juoda rožinė

Aprašymas

STILINGAS, UNIVERSALUS, IŠMINTINGAS
Video apžvalga

PASIEKITE GERIAUSIĄ SAVO FORMĄ

Su šia Fitbit apyranke tai padaryti paprasta. Ji ištisą parą stebės jūsų širdies ritmą, registruos daugiau nei 15 skirtingų fizinių veiklų progresą ir leis stebėti, kaip keitėsi jūsų aktyvumas visą parą, ir pateiks įžvalgas apie jūsų miego kokybę.

PROGRAMĖLĖS NE TIK JŪSŲ TELEFONES

Fitbit Alta palaiko daugybę specialiai išmaniesiems telefonams sukurtų programėlių. Klausykite savo mėgstamos muzikos su Spotify ar Deezer programėlėmis, susieję laikrodį su savo belaidėmis ausinėmis, ar įdiekite savo pamėgtas produktyvumo programėles, pritaikytas šiam laikrodžiui.

NEPAMIRŠKITE SVARBIAUSIŲ DALYKŲ

Šis išmanusis laikrodis primins, kada reikia pajudėti, išgerti stiklinę vandens ar pateiks svarbiausius telefone gautus pranešimus, net neišsitraukus savo išmaniojo telefono iš kišenės.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.