Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanus žaislas Sphero Bolt Sphero Bolt – išmanus žaislas, suteikiantis begalines galimybes būti kūrybingam ir smagiai praleisti laiką mokantis. Programuokite naudodami Sphero Edu programą iš beveik bet kurio mobiliojo įrenginio ir atraskite nuostabią bendruomenę. Sphero Bolt C2993 Išmanus žaislas Sphero Bolt Dryžuotas 2 Išmanūs daiktai 0 169

Išmanus žaislas Sphero Bolt

Pasirinkite spalvą Dryžuotas 2

Aprašymas

NUOSTABIOMS ŽAIDIMŲ PATIRTIMS

JŪSŲ TOBULĖJIMUI

Išmanus žaislas Sphero Bolt buvo sukurtas su nuostabia 8x8 LED matrica, kuri animuoja ir rodo duomenis realiuoju laiku. Kurkite žaidimus bei išmokite koduoti piešdami ekrane, naudodami Scratch™ blokus arba rašydami JavaScript teksto programas.

INTEGRUOTAS KOMPASAS

Bolt integruotas kompasas leidžia automatiškai nusitaikyti ir tiksliai vairuoti savo mokomąjį robotą. Be to, galite užprogramuoti Bolt sekti realaus pasaulio nuorodas žemėlapyje ir koduoti naudojant aplinkos šviesos jutiklį, kuris nustatyto aplinkos šviesos lygį ir suteikia sąlygas programavimui pagal aplinkos ryškumą.

NAUDINGIEMS ŽAIDIMAMS

Naudokite pažangius jutiklius, kad stebėtumėte Bolt greitį ir kryptį. Bolt taip pat turi infraraudonųjų spindulių ryšį, leidžiantį jūsų robotui „bendrauti“ su kitais Bolt, įgalinant visiškai naujus žaidimus ir pažangią kodavimo taktiką. Su Bluetooth SMART ir patvariu, vandeniui atspariu apvalkalu, Sphero Bolt sukuria stulbinantį naują būdą mokytis ir žaisti.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.