Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go Išmanusis pavadėlis Petkit Go – aukšiausia pasivaikščiojimų kokybė jūsų augintiniui! CA370326 Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go juoda Kompiuterių priedai 0 49

Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

Kokybiškesni ir išmanesni pasivaikščiojimai
Video apžvalga

FUNKCIONALUMAS IR INDIVIDUALUMAS

Pagrindinis veikimo pricipas – Petkit programėlė, kurioje jūs galėsite stebėti šuns aktyvumą, kasdienius pasivaikšiojimo rezultatus, nukeliautus maršrutus, o vietas, kuriose jūsų augintiniui patiko labiausiai, žemėlapyje galėsite susižymėti taškais. Be to, turėsite galimybę visa informacija dalintis su draugais ar žymėtis kitų susitikimų vietas. Svarbiausia – išmaniojo pavadėlio pagalba galėsite sužinoti, ar jūsų pasivaikščiojimai kokybiški individualiai jūsų augintiniui. Pasivaikščiojimo metu pavadėlis fiksuos visą reikiamą informaciją ir galiausiai atskleis ar jūsų pasivaikščiojimai atitinka fizinės veiklos standartus individualiai, pagal jūsų augintinio veislę.

ITIN PRAKTIŠKAS IR STILINGAS

Pavadėlyje integruotas LED žibintuvėlis ir LED diskinis apšvietimas, kuris vakarinius pasivaikščiojimus pavers stilingesniais ir saugesniais – leis pastebėti jus ir jūsų augintinį tamsoje. Visą pasivaikščiojimo laiką skirti savo augintiniui pamirštant telefoną – apie skambučius jus informuos pats pavadėlis, tad telefoną galėsite neštis kišenėje. Pavadėlis sužavės ne tik funkcionalumu, bet ir ergonomišku dizinau bei kokybe – jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atlaikys augintinius iki 90 kg. svorio. Be to – dirželiai yra keičiami, tad norint pakeisti spalvą ar dirželiui susidėvėjus, lengvai pakeisite jį kitu.