Į viršų
Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go Išmanusis pavadėlis Petkit Go – aukšiausia pasivaikščiojimų kokybė jūsų augintiniui! CA370326 Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go juoda Aksesuarai 0 59

Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Nuo šiol pasivaikščiojimai su savo augintiniu bus ne tik smagūs, bet ir visuomet kokybiški. Išmanusis pavadėlis augintiniui Petkit Go padės tuo pasirūpinti. Pavadėlio sąsaja su telefonu, naudojanti Bluetooth ryšį, užtikrins, kad pasivaikščiojimai būtų tokie, kokių ir reikia jūsų augintiniui.

Funkcionalus ir individualiai pritaikytas jums bei jūsų augintiniui
Pagrindinis veikimo pricipas – Petkit programėlė, kurioje jūs galėsite stebėti šuns aktyvumą, kasdienius pasivaikšiojimo rezultatus, nukeliautus maršrutus, o vietas, kuriose jūsų augintiniui patiko labiausiai, žemėlapyje galėsite susižymėti taškais. Be to, turėsite galimybę visa informacija dalintis su draugais ar žymėtis kitų susitikimų vietas.

Svarbiausia – išmaniojo pavadėlio pagalba galėsite sužinoti, ar jūsų pasivaikščiojimai kokybiški individualiai jūsų augintiniui. Pasivaikščiojimo metu pavadėlis fiksuos visą reikiamą informaciją ir galiausiai atskleis ar jūsų pasivaikščiojimai atitinka fizinės veiklos standartus individualiai, pagal jūsų augintinio veislę.

Itin praktiškas ir stilingas
Pavadėlyje integruotas LED žibintuvėlis ir LED diskinis apšvietimas, kuris vakarinius pasivaikščiojimus pavers stilingesniais ir saugesniais – leis pastebėti jus ir jūsų augintinį tamsoje. Visą pasivaikščiojimo laiką skirti savo augintiniui pamirštant telefoną – apie skambučius jus informuos pats pavadėlis, tad telefoną galėsite neštis kišenėje.

Pavadėlis sužavės ne tik funkcionalumu, bet ir ergonomišku dizinau bei kokybe – jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atlaikys augintinius iki 90 kg. svorio. Be to – dirželiai yra keičiami, tad norint pakeisti spalvą ar dirželiui susidėvėjus, lengvai pakeisite jį kitu.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Vilnius Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–22:00
Vilnius Viršuliškių g. 40 (PC MADA) Salonas I–VI 10:00–21:00, VII 10:00–18:00
Vilnius Žirmūnų g. 64 (PC HYPER RIMI) Salonas I–VII 10:00–20:00