Į viršų
Išmanusis laikrodis Samsung Gear Sport Išmanusis laikrodis Samsung Gear Sport seks jūsų veiklą sporto klube, bet ir primins apie suvartotas bei išdegintas kalorijas, lygins jas su praeitomis dienomis, leis atsakyti į žinutes. Taip pat šio laikrodžio dizainą galėsite keisti nors ir kasdieną. Samsung Samsung Gear Sport C1516 Išmanusis laikrodis Samsung Gear Sport mėlyna Smart gadgets 299

Išmanusis laikrodis Samsung Gear Sport

Pasirinkite spalvą mėlyna
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 1,22 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Vienas laikrodis ir galybė dizaino pasirinkimų

1,2 colių Super AMOLED ekranas ne tik leis peržiūrėti visą informaciją net ir tamsiuoju paros metu, bet ir neatsibos vienodu dizainu. Laikrodžio viduje iškart rasite kelis galimus ciferblato dizaino variantus, o jei net ir tie pabos, specialioje programėlėje jų rasite dar daugiau. O jei norėsite pasikeisti laikrodžio apyrankę, galėsite rinktis iš kitų Samsung siūlomų variantų, arba naudoti standartinį 20mm pločio dirželį.

Ne tik sportuokite, bet ir gyvenkite sveikai

Šis išmanusis laikrodis ne tik seks jūsų rezultatus sporto salėje, bet ir rūpinsis jūsų gyvensena. Sekite savo sudegintų bei suvartotų kalorijų balansą, stebėkite, kaip jūsų nuotaika įtakoja valgymo įpročius, gaukite įvairių patarimų, padėsiančių nenukrypti nuo tikslo.

Dar daugiau galimybių

Jei sportuojate namie ir nesugalvojate kaip pagyvinti jau atsibodusias treniruotes, atsisiųskite programėlę į telefoną ir gausite įvairius treniruočių pasiūlymus, kurių su laiku tik daugės. Telefonas pasiūlys kokius pratimus daryti, o laikrodis seks visas sudegintas kalorijas ir širdies ritmą.

Nebijokite vandens

Jei mėgstate plaukioti baseine, ar net jei lietus užklupo bėgiojant, nestabdykite savęs. Samsung Gear Sport vandens atsparumas siekia net 50 metrų. Plaukiodami sinchronizuokite laikrodį su naująją Speedo On programėlę ir stebėkite savo rezultatus nebijodami, jog jie bus netikslūs.

Valdykite laikrodį lietimu

Keiskite nustatymus arba peržiūrėkite pranešimus tiesiai ant ekrano. Pavyzdžiui, braukite aukštyn arba žemyn bet kuriame ekrane, kad galėtumėte pakeisti garso lygį, patikrintumėte baterijos likutį. Atsakyti į žinutę galite pasukę rėmelį.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.