Į viršų

Išmanus laikrodis Samsung Gear S R750

Pasirinkite spalvą balta
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 1,22 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.
Rezervuoti

Aprašymas

Ar jūs pasirengę ištrinti ribas tarp telefono ir laikrodžio? Samsung Gear S – tai gerokai daugiau nei vien tik išskirtinio dizaino išmanusis laikrodis. Tai prietaisas, suteiksiantis jums galimybę rašyti žinutes, jungtis prie Wi Fi ar naudoti Nano SIM kortelę, o taip veikiantis kaip asmenis treneris, mp3 grotuvas ar navigatorius.

Išskirtinis ir patikimas

Gear S jus pakerės savo lenktu, dviejų colių įstrižainės vandeniui atspariu ekranu, vaizdą atkuriančiu net 360x480 pikselių raiška. Ergonomiškas jo dizainas ir platininis paviršius užtikrina, kad prietaisas ne tik puikiai atrodytų, bet ir būtų patogus bei patvarus.

Galingas vidus

Gear S viduje slepiasi Tizen operacinė sistema, sukurta specialiai išmaniesiems laikrodžiams. Jos sklandų veikimą užtikrina dvigubas 1GHz procesorius bei 512 RAM. Laikrodyje įmontuota 300 mAH baterija, kurią iki galo įkrovę, prietaisu naudositės pusantros-dvi paras.

Įrankis, padėsiantis tobulėti

Gear S yra netgi daugiau nei unikali laikrodžio ir telefono sintezė. Tai jūsų asmeninis treneris ir asistentas. Jis veikia kaip žingsnių skaičiuotuvas, širdies ritmo matuoklis bei miego ritmų stebėtojas. Su Gear S taip pat patogiai klausysitės muzikos, skaitysite naujienas, naudositės navigacija ir t.t.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Klaipėda H. Manto g. 40 Salonas I–V 8:00–18:00, VI 10:00–15:00, VII – nedirba
Mažeikiai Žemaitijos g. 20 (PC MAXIMA) Salonas I–VI 10:00–20:00, VII 10:00–18:00
Vilnius Sodų g. 22 (Autobusų stotis) Salonas I–V 9:00–19:00, VI 10:00–16:00, VII - nedirba

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.