Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis vaikams Okis Okis Okis C2995 Išmanusis laikrodis vaikams Okis violetinė mėlyna Išmanieji laikrodžiai 0 99

Išmanusis laikrodis vaikams Okis

Pasirinkite spalvą violetinė mėlyna

Aprašymas

GERIAUSIAS MAŽŲJŲ DRAUGAS
Greita apžvalga
  • GPS sekimas.
  • 4G ryšio palaikymas.
  • Asmenukių kamera.
  • Vaizdo skambučiai.
  • Apsauga ekranui.

JOKIŲ RŪPESČIŲ

Ekskursijos, nakvynės draugų namuose ar kasdieniai būreliai – jauskitės ramūs net ir nebūdami šalia savo mažųjų. Vietos nustatymo funkcija padės pasirūpinti vaiko saugumu, kad ir kur jis bebūtų! Galite nesijaudinti ir dėl laikrodžio patvarumo – ekrano apsaugos nuo įbrėžimų technologija užtikrins, kad jis liktų sveikas net ir pačiose netikėčiausiose situacijose.

4G RYŠYS

Spartus interneto ryšys užtikrins, kad jūsų žinutes vaikas gautų akimirksniu! O, kad bendravimas per atstumą būtų toks pat šiltas bei sklandus kaip ir gyvai – pasinaudokite vaizdo skambučių funkcija. Suprantame, koks svarbus jūsų ir vaiko ryšys – sustiprinkite jį su „Okiu“!

PATOGI KAMERA

Išmanus laikrodis Okis BT turi asmenukių ir filmavimo kamerą, kuria galėsite įamžinti gražiausias vaikystės akimirkas! Patogia kamera fotografuokite ir filmuokite išvykas, žaidimus ar gimtadienius bei drąsiai eksperimentuokite su smagiais vaizdo efektais.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.