Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 LTE Kartu su išmaniuoju laikrodžiu Huawei Watch 3 nepraleisite nei vieno svarbaus pranešimo, stebėsite savo kūno būklę ir gerinsite sporto rezultatus. Dar daugiau patogumo suteiks net 14 dienų tarnaujanti laikrodžio baterija. Huawei Watch 3 LTE C2800 Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 LTE juoda Išmanieji laikrodžiai 309 399

Išmanusis laikrodis Huawei Watch 3 LTE

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

DAUGIAU NEI LAIKRODIS
Plačiau apie vieno numerio paslaugą laikrodžiams su eSIM technologija skaitykite čia.

Naudojant laikrodį be telefono, laikrodžio aktyvaus veikimo laikas gali sumažėti.


IŠSKIRTINIS DIZAINAS IR VAIZDAS

Tvirtą išmaniojo laikrodžio Huawei Watch 3 korpusą puošia 1,43 įstrižainės colių AMOLED ekranas, kuris pasižymi išskirtiniu ryškumu. Spalvingu ekrano vaizdu galėsite džiaugtis itin ilgai - pilnos laikrodžio baterijos pakaks net iki 14 dienų, o kelių minučių įkrovos beveik visai dienai. Huawei Watch 3 laikrodžiai valdomi naudojant itin jautrų liečiamąjį ekraną, šoninį mygtuką ir sukamąją karūnėlę, užtikrinančią ypatingą prieigos patogumą.

GERAI SAVIJAUTAI IR SPORTUI

Kartu su Huawei Watch 3 išmaniuoju laikrodžiu galėsite stebėti savo kūno būseną kasdien. Šio išmaniojo laikrodžio viduje slypi specialūs širdies ritmo bei SpO2 jutikliai, kurie įvertins jūsų širdies būklę ir kraujo įsotinimo deguonimi lygį. Be to, laikrodyje rasite daugiau kaip 100 treniruočių režimų, kurie pravers sportuojant.

VIENO NUMERIO PASLAUGA

Laikrodyje nepalaikoma SMS funkcija (jeigu laikrodis neprijungtas per Bluetooth prie telefono), tad į laikrodį negausite ir negalėsite siųsti SMS žinučių. Dėl šio laikrodžio techninio parametro vieno numerio paslauga veiks tik priimant ir atliekant skambučius, tačiau priimti ir siųsti SMS galimybės nėra. Huawei Watch 3 laikrodžiai neturi galimybės susijungti (sinchronizuotis) su telefonu nuotoliniu būdu, t. y. kai laikrodis yra nutolęs nuo telefono, pranešimai nėra perduodami / atvaizduojami laikrodyje.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)46.2 x 46.2 x 12.15 mm
Svoris (g)54 g
Apsauga nuo drėgmės ir dulkių5 ATM

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaHarmonyOS
Procesorius (CPU)HiSilicon Hi6262

Baterija

Baterijos talpa (mAh)450 mAh
Baterijos tipasLithium Ion (Li-Ion)
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 72 val.
Budėjimo trukmė, iki (val.)iki 336 val.

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)1.43"
Ekrano raiška (px)466 x 466 px
Ekrano tipasAMOLED

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)2 GB

Ryšys ir duomenų perdavimas

BluetoothYra
NFCYra

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Ambient Light Barometras; Geomagnetinis jutiklis; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaSuderinamumas: Android 6.0 ir vėlesnė; iOS 9.0 ir vėlesnė.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.