Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 3 (46 mm) Prijunkite Huawei Watch GT 3 prie savo išmaniojo telefono ir patogiai atsiliepkite į skambučius laikrodyje sportuodami, atlikdami namų ruošos ar kitus darbus. Stebėkite savo sveikatą ir mėgaukitės stilingu aksesuaru. Huawei Watch GT 3 (46 mm) C2975 Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 3 (46 mm) juoda Išmanieji laikrodžiai 0 269

Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 3 (46 mm)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GERESNIEMS JŪSŲ ĮPROČIAMS

NENUTRŪKSTAMA PRIEŽIŪRA

HUAWEI WATCH GT 3 stebi jūsų miegą, širdies ritmą ir kvėpavimą, seka menstruacinį ciklą, kūno būklę bei kraujo prisotinimą deguonimi. Nesvarbu dirbate, sportuojate ar miegate – laikrodis rūpestingai saugo jūsų sveikatą visą parą. HUAWEI WATCH GT 3 taip pat padės nustatyti kasdienius tikslus ir pateiks jums priminimus, padėsiančius išsiugdyti naudingus įpročius.

PATIKIMA BATERIJA

Visiškai įkrautas HUAWEI WATCH GT 3 46 mm veikia iki 14 dienų, tad galite būti užtikrinti, jog nepraleisite nei vienos suplanuotos treniruotės ir matysite jums reikalingą informaciją čia ir dabar. Išmanusis laikrodis taip pat palaiko belaidį įkrovimą telefonu, kai šalia savęs neturite įkroviklio. Pamirškite nuolatinį įrenginio krovimą ir mėgaukitės puikiu treniruočių kompanijonu!

JŪSŲ ASMENINIS TRENERIS

HUAWEI WATCH GT 3 palaiko daugiau nei 100 sporto režimų, tokių kaip bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas ar slidinėjimas. Remdamasis rodikliais, tokiais kaip tempas, širdies ritmas ir bėgimo atstumas, laikrodis įvertina treniruočių krūvį, pateikdamas patarimus, kad galėtumėte dar geriau planuoti treniruočių intensyvumą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.