Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2e Pažangus laikrodis, kuris stebina funkcijų gausa ir ištverminga baterija. Tai daugiau nei tik laikrodis – tai kasdienis kompanionas. Jis pasirūpins jūsų sportine ir dienotvarkės disciplina, bei pateiks svarbiausią informaciją. Huawei Watch GT 2e C2205 Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2e juoda raudona žalia Smart gadgets 0 175

Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2e

Pasirinkite spalvą juoda raudona žalia

Aprašymas

MODERNUS, STILINGAS, SPORTIŠKAS

DAUGIAU SVEIKATINGUMO FUNKCIJŲ

Vienas iš nedaugelio laikrodžių, kuris matuodamas pulsą gali įvertinti ir kraujo įsotinimo deguonimi laipsnį. Laikrodis taip pat tiksliai seka miego kokybę ir streso lygį, bei atitinkamai pasiūlys kvėpavimo pratimus stresui sumažinti. Laikrodyje taip pat yra 15 profesionalių sporto režimų ir net 85 kitų aktyvių veiklų režimai.

DAR NEMATYTA IŠTVERMĖ

Huawei sukurtas Kirin A1 procesorius kartu su pažangiais energijos taupymo algoritmais garantuoja ilgesnį baterijos veikimo laiką. Vieno baterijos įkrovimo pakaks iki dviejų savaičių, net ir naudojant tokias funkcijas kaip nuolatinis pulso matavimas ar kasdien sekant savo treniruočių progresą su įjungtu GPS.

DAUGIAU DĖMESIO PRODUKTYVUMUI

Huawei pasirūpino, kad šis laikrodis būtų jūsų geriausiu pagalbininku. Jame galite perskaityti žinutes, pranešimus, naudoti laikrodžio ekraną kaip žibintuvėlį, ar klausytis muzikos prijungus belaides ausines – šiuo atveju telefoną galėsite palikti namie. Laikrodžio dizainas modernus ir šiuolaikiškas, tačiau jo ciferblatą galite keisti nors ir kasdien, derindami prie savo stiliaus.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.