Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2 Pro (46 mm) Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2 Pro išsiskiria specialiai sportui ir sveikatingumui pritaikytų funkcijų gausa ir ypatingai atspariomis korpuso medžiagomis. Huawei Watch GT 2 Pro (46 mm) C2406 Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2 Pro (46 mm) juoda pilka Išmanieji laikrodžiai 0 299

Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT 2 Pro (46 mm)

Pasirinkite spalvą juoda pilka

Aprašymas

TVIRTAS PALYDOVAS, KURIUO GALIMA PASIKLIAUTI

UNIKALIOS MEDŽIAGOS IR DIZAINAS

Laikrodis sutvertas iš vienų tvirčiausių žmonijai žinomų medžiagų. Ekraną dengia įbrėžimams itin atsparus safyro stiklas – už ji kietesnis gali būti tik deimantas. Korpusas pagamintas iš titano – to paties metalo, kuris naudojamas pažangioje aviacijoje. Galinė dalis, kuri liečiasi prie odos, yra specialios keramikos, todėl nealergizuoja. Laikrodį lengva pritaikyti prie savo garderobo – jame įdiegta daugiau nei 200 skirtingų ekrano užsklandų.

AKTYVIAM GYVENIMO BŪDUI

Huawei Watch GT 2 Pro leidžia rinktis iš daugiau nei 100 skirtingų sporto režimų: 17 profesionalių, 85 personalizuojamų ir 10 bėgimo, kur asistentas balsu patars, kaip geriau pasiekti savo tikslą. VO2 Max jutiklis įvertins treniruotės metu sunaudojamą deguonies kiekį. Integruotas GPS registruos maršrutą ir padės rasti kelią atgal, o barometras ir altimetras registruos bet kokius slėgio pokyčius ir įspės, kada gresia audra ar lietus.

SVEIKATINGUMO ASISTENTAS

Laikrodyje integruoti naujos kartos širdies ritmo ir kraujo įsotinimo deguonimi (SpO2) jutikliai, kurie sunaudoja mažiau energijos ir atlieka tikslesnius matavimus. Širdies ritmo pokyčiai stebimi 24 valandas per parą ir aptikęs nuokrypį nuo normos, laikrodis iškart apie tai įspės. Naudodamas pažangius dirbtinio intelekto algoritmus, laikrodis taip pat stebės streso lygį, pasiūlys jo sumažinimo būdus, registruos miego kokybę ir atpažins 6 dažniausiai pasitaikančius miego sutrikimus.

IŠMANUS PAGALBININKAS KASDIENYBĖJE

Laikrodyje tilps iki 500 muzikos kūrinių, kurių galėsite klausytis prijungę belaides ausines. Nuotoliniu būdu galite valdyti telefono kamerą bei priimti ir atmesti skambučius neištraukę telefono iš kišenės. Užtenka vos 5 minučių įkrovos naudojant belaidį greitąjį kroviklį ir laikrodį galėsite naudoti iki 10 valandų. Pilnos įkrovos pakaks iki 14 dienų, laikrodį taip pat galima įkrauti iš atvirkštinį belaidį krovimą palaikančių įrenginių.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)46.7 x 46.7 x 11.4 mm

Baterija

Baterijos talpa (mAh)455 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)Iki 14 dienų

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED

Atmintis

Operatyvioji atmintis (RAM)32 MB
Vidinė atmintis (GB)4 GB

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Barometras; Kompasas; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaYra atsiliepimo galimybė, SpO2 ir VO2max jutikliai.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.