Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT2 (42 mm) Huawei Watch GT2 – tai savo galia, dizainu ir universalumu išsiskiriantis išmanusis laikrodis, padėsiantis siekti geresnių rezultatų ir sporte, ir kitose gyvenimo srityse. Huawei Watch GT2 (42 mm) C2140 Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT2 (42 mm) balta Smart gadgets 0 249

Išmanusis laikrodis Huawei Watch GT2 (42 mm)

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

ESTETIŠKAS, SPORTIŠKAS, PRAKTIŠKAS
Video apžvalga

JŪSŲ STILIAUS DETALĖ

Naujojo Huawei Watch GT2 dizaine tobulai susilieja klasikiniai elementai ir inovatyvūs sprendimai. Žiūrėdami į jo gražų, spalvingą, ryškų AMOLED ekraną negalėsite atsistebėti tuo, kiek daug dėmesio buvo skirta kiekvienai šio išmaniojo laikrodžio detalei. Tai ypač elegantiškas, grakštus, vos 9,4 mm storio, bet tuo pačiu ir patvarus modelis, kurio puošmena – visiškai naujos technologijos 3D stiklo ekranas. Huawei Watch GT2 geba nuostabiai prisitaikyti prie jūsų stiliaus pojūčio. Beje, jo ekrano išdėstymas bei spalvos keisis priklausomai nuo jūsų nuotaikos.

GALINGESNIS IR EFEKTYVESNIS

Huawei Watch GT2 išsiskiria savo universalumu bei ypač sklandžiu veikimu. Išmaniajame laikrodyje sukasi pačios Huawei specialiai sukurtas Kirin A1 procesorius, užtikrinantis ne tik puikias galios, bet ir lygių neturinčias ištvermės savybes. Dėka savo dvigubo lusto architektūros ir efektyvios energijos vartojimo sistemos, Huawei Watch GT2 leis pamiršti bet kokį nerimą dėl netikėtai išsikrauti galinčios baterijos. Priklausomai nuo naudojimosi aktyvumo, iki galo įkrautas jis veiks 1–2 savaites. Atsparumas vandeniui - 50 metrų.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Huawei Watch GT2 uždavinys – palengvinti jums gyvenimą ir padėti siekti net pačių ambicingiausių tikslų. Modelis padės jums nepraleisti nei vieno svarbaus įvykio. Su juo seksite savo miego ritmą, stebėsite širdies darbą bei dar geriau pažinsite save. Tai ir nepakeičiamas įrankis sportuojantiems. Huawei Watch GT2 ypač patikimai fiksuoja nueitus žingsnius, įveiktus atstumus, sudegintas kalorijas.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)41.8 x 41.8 x 9.4 mm
Svoris (g)29 g
SIM kortelės tipasNėra

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaHuawei wearable

Baterija

Baterijos talpa (mAh)215 mAh
Baterijos tipasLithium Ion (Li-Ion)
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 7 dienų

Ekranas

Ekrano raiška (px)390x390 px
Ekrano tipasAMOLED

Atmintis

Operatyvioji atmintis (RAM)32 MB
Vidinė atmintis (GB)4 GB

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bluetooth5.1

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Barometras; Kompasas; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.