Į viršų
Išmanusis laikrodis Huawei Fit (Metis-B19) Išmanusis laikrodis Huawei Fit (Metis-B19) - laikrodis leidžiantis susidaryti suasmenintą treniruočių planą. Huawei Huawei Fit (Metis-B19) C1592 Išmanusis laikrodis Huawei Fit (Metis-B19) oranžinė Smart gadgets 139

Išmanusis laikrodis Huawei Fit (Metis-B19)

Pasirinkite spalvą oranžinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Išmanus, bet stilingas treneris

Tai ne tik laikrodis ar išmanusis treneris ant jūsų riešo. Tvirtas metalinis korpusas, keičiamos stilingos apyrankės kiekvienai progai ir įbrėžimams atsparus stiklas daro šį įrenginį vienu patraukliausių aksesuarų jums ir jūsų telefonui.

Efektyvesnės treniruotės

Dinaminis širdies ritmo matavimas ir širdies ritmo zonos tiksliai nurodo, kokiu intensyvumu treniruojantis gaunate daugiausia naudos. Šis išmanusis laikrodis neleis persitempti ar užsisėdėti, nes apie per didelį krūvį ar per mažą aktyvumą praneš suvibruodamas.

Nuveikite dar daugiau

Huawei FIT leidžia susidaryti suasmenintą treniruočių planą, kurį įgyvendinti padės realiuoju laiku gaunami pranešimai apie jūsų progresą. Papildomų įžvalgų suteikia profesionalų ypač vertinama VO2 funkcija, leidžianti įvertinti kraujo įsotinimą deguonimi.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.