Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic Išmanusis laikrodis FitBit Ionic – geriausias kasdienis jūsų stebėtojas ir rezultatų fiksuotojas. Su padidintu atsparumu vandeniui, šis laikrodis jus lydės ne tik į sporto salę, o ir į baseiną. FitBit Fitbit Ionic C1503 Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic oranžinė šviesiai pilkas Kompiuterių priedai 298

Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic

Aprašymas

ATSPARUS, PATIKIMAS, IŠMANUS
Video apžvalga

MOTYVACIJA PAČIU LAIKU

Jeigu norite nešvaistyti brangaus laiko, nepakanka visuomet žinoti, kiek valandų. Laikrodis jau seniai pranoko savo pirminę funkciją. Su „FitBit Ionic“ jūs niekur nepavėluosite – motyvuojantis stilingas aksesuaras jus lydės į kiekvieną treniruotę, pateiks vertingų įžvalgų apie jūsų fizinę būklę ir pasirūpins, kad įkvepianti muzika ir kitos pramogos visuomet būtų po ranka.

FIZINĖS BŪKLĖS STEBĖSENA

Išmanumas su „FitBit Ionic“ įgauna naują reikšmę – „Wi-fi“, „Bluetooth“, NFC technologija bekontakčiams atsiskaitymams, telefono pranešimai, GPS imtuvas, ištverminga baterija ir unikalus deguonies kiekio kraujyje stebėjimas. Tiksli kalorijų deginimo stebėsena, širdies darbo vertinimas ir individualaus ritmo atpažinimas treniruočių metu ar ramybės būsenoje, kvėpavimo pratimai organizme aptikus streso požymius.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Baterija

Baterijos talpa (mAh)400 mAh

Ekranas

Ekrano tipasLCD

Ryšys ir duomenų perdavimas

GPS
NFCYra

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaYra atsiliepimo galimybė. Funkcijos: dienos aktyvumas; plaukimas, SmartTrack (automatiškai seka treniruotes), širdies ritmo monitorius, kardio treniruotės, kvėpavimo pratimų vadovas, miego stebėjimas, išmanieji pranešimai, populiariausios programėlės.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.