Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic Išmanusis laikrodis FitBit Ionic – geriausias kasdienis jūsų stebėtojas ir rezultatų fiksuotojas. Su padidintu atsparumu vandeniui, šis laikrodis jus lydės ne tik į sporto salę, o ir į baseiną. FitBit Fitbit Ionic C1503 Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic šviesiai pilkas oranžinė Kompiuterių priedai 298

Išmanusis laikrodis Fitbit Ionic

Aprašymas

ATSPARUS, PATIKIMAS, IŠMANUS
Video apžvalga

MOTYVACIJA PAČIU LAIKU

Jeigu norite nešvaistyti brangaus laiko, nepakanka visuomet žinoti, kiek valandų. Laikrodis jau seniai pranoko savo pirminę funkciją. Su „FitBit Ionic“ jūs nepavėluosite ne tik į svarbų susitikimą, bet ir į maudymosi sezoną – motyvuojantis stilingas aksesuaras jus lydės į kiekvieną treniruotę, pateiks vertingų įžvalgų apie jūsų fizinę būklę ir pasirūpins, kad įkvepianti muzika ir kitos pramogos visuomet būtų po ranka.

FIZINĖS BŪKLĖS STEBĖSENA

Išmanumas su „FitBit Ionic“ įgauna naują reikšmę – „Wi-fi“, „Bluetooth“, NFC technologija bekontakčiams atsiskaitymams, telefono pranešimai, GPS imtuvas, ištverminga baterija ir unikalus deguonies kiekio kraujyje stebėjimas. Tiksli kalorijų deginimo stebėsena, širdies darbo vertinimas ir individualaus ritmo atpažinimas treniruočių metu ar ramybės būsenoje, kvėpavimo pratimai organizme aptikus streso požymius.

ATSPARUMAS VANDENIUI

Nesibaimindami segėkite „FitBit Ionic“ baseine ir neslėpkite jo kišenėje, kai užklups smarkus lietus. Pažangi technologija užtikrina ne tik atsparumą vandeniui iki 50 m, bet ir tikslią plaukimo treniruočių stebėseną.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.