Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanus žaislas Sphero Mini Clear Activity Kit Išmanus žaislas Sphero Mini Clear Activity Kit su programėlėmis dabar turi dar daugiau ką tyrinėti! Sphero Mini veiklos rinkinyje yra viskas, ko reikia mažiesiems išradėjams, kad jie per kelias minutes galėtų koduoti ir žaisti. Sphero Mini Clear Activity Kit C2994 Išmanus žaislas Sphero Mini Clear Activity Kit Dryžuotas 2 Išmanūs daiktai 0 119

Išmanus žaislas Sphero Mini Clear Activity Kit

Pasirinkite spalvą Dryžuotas 2

Aprašymas

LINKSMAS BŪDAS MOKYTIS

NUSIŠYPSOKITE

Robotas reaguoja į jūsų šypseną – Sphero programa leidžia valdyti Mini įvairiais režimais, iš kurių vienas yra kamuolio valdymas per veido išraiškas. Šiai linksmai savybei reikia tik jūsų šypsenos, kad judėtumėte kamuoliu į priekį.

NAUDINGIEMS ŽAIDIMAMS

Atėjus laikui mokytis Sphero Mini supažindina jus su kodavimo paslaptimis. Jame yra įdiegtos naujausios technologijos, turi mažą giroskopą, akselerometrą ir LED žibintus. Įmontuota baterija leidžia beveik visą valandą žaisti ar koduoti.

SUKURTAS VISIEMS

Sphero sukurtas mokinių ugdymui ir kūrybiškumo skatinimui per atradimus ir žaidimus, kartu padėdamas informatikos ir kitus STEM pagrindus. Kelių platformų programos yra prieinamos visiems įgūdžių lygiams, todėl galite skatinti mokymąsi ir kūrybiškumą bet kurio amžiaus moksleviams.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.