Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Echolotas sonaras Deeper Smart Sonar Chirp+ 2 Deeper Chirp+ 2 sonaras suteiks galimybę detaliai ištyrinėti žuvingas vietas. Itin tikslūs sonaro pateikiami duomenys pavers jūsų žvejybos patirtį dar malonesne ir lengvesne. Deeper Smart Sonar Chirp+ 2 C2745 Echolotas sonaras Deeper Smart Sonar Chirp+ 2 medžio ruda Išmanūs daiktai 0 349

Echolotas sonaras Deeper Smart Sonar Chirp+ 2

Pasirinkite spalvą medžio ruda

Aprašymas

PATIKIMAS ŽVEJYBOS DRAUGAS

TIKSLŪS LAIMIKIO ŽEMĖLAPIAI

Dėl Deeper Chirp+ 2 integruoto itin tikslaus GPS jutiklio galite savarankiškai sukurti detalų vandens telkinio batimetrinį žemėlapį. Ne tik žvejodami iš valties, bet netgi žūklaudami nuo kranto galite tiksliai išstudijuoti vandens telkinį, žymėtis dugno reljefą, rasti žuvies buvimo vietas ir mėgautis geriausia žvejybos patirtimi.

DAUGIAU ŽVEJYBOS MALONUMO

Žvejokite daugiau ir mažiau jaudinkitės dėl Deeper Chirp+ 2 įkrovimo. Dėl pažangių energijos optimizavimo technologijų Deeper Chirp+ 2 gali veikti iki 15 valandų. Įjungus energijos taupymo režimą, galima pasiekti iki 20 valandų veikimo laiko, o bateriją įkrauti iki 100 % pakaks vos 2 valandų.

NEĮTIKĖTINAS TIKSLUMAS

Deeper turi vidinę WiFi prieigą - ji leis lengvai prisijungti prie išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio. Chirp+ 2 sonaras išskiria tuo, kad tikslius duomenis perduoda iti dideliu atstumu - net iki 120 m nuo mobiliojo įrenginio. Dėl pažangios skaitmeninio apdorojimo technologijos įrenginys veiks net esant prastoms oro sąlygoms.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.