Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Telefono laikiklis DJI Gimbal OM5 Nešiojamas telefono laikiklis DJI Gimbal OM 5 – universalus kompanionas, atskleidžiantis visas jūsų išmaniojo telefono galimybes. Mėgaukitės nepriekaištingomis asmenukėmis, vaizdo įrašais ir dar daugiau. DJI Gimbal OM5 C2969 Telefono laikiklis DJI Gimbal OM5 balta pilka Išmanūs daiktai 0 159

Telefono laikiklis DJI Gimbal OM5

Pasirinkite spalvą balta pilka

Aprašymas

STILINGAS, PATOGUS, PATIKIMAS

NAUJAS DIZAINAS

Sulankstomas ir lengvas OM 5 sukurtas taip, kad itin lengvai tilptų jūsų delne. Tad laikiklį galite pasiimti į visus savo nuotykius! Dar didesniam jūsų patogumui – pirmą kartą įmontuotas ilginamasis strypas, leidžiantis įtraukti daugiau draugų į asmenukes arba užfiksuoti filmuotą medžiagą iš dar neregėtų, unikalių kampų.

STABILIAI IR SKLANDŽIAI

DJI Gimbal OM 5 stabilumo paslaptis – trys galingi varikliai, užtikrinantys, kad jūsų telefonas liktų ten, kur reikia, net judant ar naudojant didesnius telefonus. Išmaniausių kada nors sukurtų algoritmų dėka, OM 5 prisitaiko prie jūsų judesių filmuojant, net jei važiuojate dviračiu! Itin sklandūs rezultatai bet kada ir bet kur!

PUIKŪS REZULTATAI

„ShotGuides“ automatiškai atpažįsta jūsų aplinką ir suteikia naudingas fotografavimo rekomendacijas. Nuo įrašymo iki redagavimo – ši pažangi nauja funkcija leidžia užfiksuoti nuostabius rezultatus net pirmą kartą besinaudojantiems vartotojams!

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.