Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6 Xiaomi Mi Smart Band 6 apyrankė maloniai apjuos jūsų riešą, o specialūs jutikliai suteiks daugybę vertingų duomenų apie jūsų kūno būklę. Be to, ryškiame apyrankės ekranėlyje galėsite matyti visus svarbiausius pranešimus! Xiaomi Mi Smart Band 6 C2746 Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6 juoda Išmanieji laikrodžiai 0 49

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

VISOMS GYVENIMO AKIMIRKOMS

EFEKTYVIAM DARBUI

Xiaomi Mi Smart Band 6 apyrankė išsiskiria itin ryškiu dizainu ir AMOLED ekranu, kuriame matysite visus svarbiausius skambučių ar elektroninių laiškų pranešimus. Be to, apyrankė pasižymi ištvermės savybėmis. Ypatingai talpioje baterijoje esančios energijos pakaks 5 dienoms.

GERAI SAVIJAUTAI

Xiaomi Mi Smart Band 6 suteiks daugybę naudingų duomenų ir vertingų įžvalgų apie jūsų sveikatą ir kūno būklę. Specialūs jutikliai nuolatos fiksuos duomenis apie jūsų širdies darbą, kvėpavimą ar net miego įpročius. Apyrankėje taip pat yra SpO2 jutiklis, kuris padės įvertinti kraujo įsotinimo deguonimi lygį.

JUDRIAI DIENAI

Xiaomi Mi Smart Band 6 apyrankėje rasite daugiau nei 30 treniruočių programų! Šios programos padės gerinti sporto rezultatus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Xiaomi Mi Smart Band 6 padės stebėti savo aktyvumą – apyrankė suskaičiuos visus per dieną nužengtus žingsnelius ir tuo metu sudegintas kalorijas.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)43 x 25.4 x 10.99 mm

Baterija

Baterijos talpa (mAh)180 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 14 dienų

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Giroskopas; Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės. Funkcijos: kalorijų skaičiuoklė, streso ir miego stebėjimas, žadintuvas, žingsniamatis, moters ciklo stebėjimas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.