Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 5 Apyrankė, kuri už nedidelę kainą siūlo daug naudingų funkcijų. Ji gali tiksliai sekti miego kokybę ir pulsą visą dieną, automatiškai aptinka kada vaikščiojate ar bėgiojate, bei gali nuotoliniu būdu valdyti telefono kamerą. Xiaomi Mi Smart Band 5 C2312 Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 5 juoda Smart gadgets 0 39

Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 5

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PADEDANTI SIEKTI GERESNIŲ REZULTATŲ

SVEIKATINGUMO FUNKCIJOS

Xiaomi Smart Band 5 apyrankė 50 % tikslesnė nei jos pirmtakai. Ji visą dieną stebi jūsų širdies ritmą, miego kokybę, streso lygį, fizinę būklę, pasiūlo kvėpavimo pratimus, 11 sporto režimų ir sudaro menstruacijų kalendorių programėlėje. Jei širdies ritmas tampa neįprastai aukštas, apyrankė praneš apie tai suvibruodama.

DAR GERESNIS DIZAINAS

Ryškus AMOLED ekranas dabar 20 % didesnis nei praeitoje versijoje ir lengvai įskaitomas net ir ryškioje saulės šviesoje. Įkrovimui nereikia jokių laidų su kištukais – kroviklis magnetu prisitvirtina prie korpuso. Vieno įkrovimo pakaks iki dviejų savaičių, o įjungus energijos taupymo režimą – net iki 20 dienų. Apyrankės dirželį galima keisti.

DAR DAUGIAU FUNKCIJŲ

Visi duomenys kaupiami ir analizuojami programėlėje, kur galite gauti naudingų įžvalgų apie savo progresą, vaikščiojimo maršrutus, bėgimo greitį, kūno svorio pokytį ir pan. Apyrankė gali pasitarnauti ir kaip nuotolinis kameros valdymo pultas. Ji taip pat parodys kalendoriaus pranešimus, skambučius, primins pajudėti per ilgai užsisėdėjus ir pateiks orų prognozę.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)47,2 x 18,5 x 12,45 mm

Baterija

Baterijos talpa (mAh)125 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 14 dienų

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED

Kitos funkcijos

JutikliaiGiroskopas;
Papildoma informacijaNėra atsiliepimo galimybės. Yra 3 ašių pagreičio ir biologinis sekimo optinis jutikliai. Funkcijos: miego stebėjimas, SMS pranešimai, aktyvumo priminimai, žingsniamatis.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.