Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanioji apyrankė Samsung Galaxy FIT R370 Karinio lygio tvirtumas, atsparumas vandeniui, širdies ritmo stebėjimas – su šia išmaniąją apyranke-laikrodžiu patogiai sportuosite ir dirbsite. Be to, apyrankė siunčia pranešimus, seka judesius ir miego kokybę. Samsung FIT R370 C1803 Išmanioji apyrankė Samsung Galaxy FIT R370 sidabrinė juoda Kompiuterių priedai 0 99

Išmanioji apyrankė Samsung Galaxy FIT R370

Pasirinkite spalvą sidabrinė juoda

Aprašymas

IŠMANUMAS, GALIA, MOTYVACIJA

NEATSILIKITE IR STEBĖKITE

Treniruokitės, sportuokite, mankštinkitės ar kitaip aktyviai leiskite laiką, matydami kūno rodmenis realiu laiku. Matykite visą informaciją itin ryškiai, spalvotame AMOLED ekrane, kuriame viską išvysite itin aukšta raiška, vos pasukę riešą. Be to, šiame ekrane matysite ir gautas žinutes bei galėsite į jas atsakyti, o panorę negauti pranešimų, galėsite nustatyti, kad apyrankė jūsų netrukdytų.

PATOGUMAS JUDANT

Ši apyrankė – itin lengva ir itin tvirto dizaino. Sukurta taip, kad jos nejustumėte, tačiau tokia motyvuojanti, kad vos atsikėlus norisi judėti. Priimkite naujus iššūkius – itin patvarios ir lengvos „Galaxy Fit“ medžiagos leis judėti taip, kad jaustumėte ne apyrankę, o rezultatus! Be to, ši apyrankė atitinka karinio lygio tvirtumą ir 5ATM atsparumą vandeniui. Su šia apyranke galėsite drąsiai sportuoti lauke ir nesirūpinti dulkėmis ar lietumi.

ILGAI IR UŽTIKRINTAI

Pasiduokite aktyvumo rutinai! Patvarios ir ilgai veikiančios baterijos užteks nuo aušros iki sutemos, tad treniruočių metu būkite tikri, kad jūsų aktyvumo rodikliai yra stebimi. Apyrankės akumuliatorius tarnaus visą naktį, tad aktyvavę miego sekimo funkciją, ryte galėsite analizuoti visas miego stadijas bei gauti įžvalgų, kaip pagerinti savo poilsį.

PRITAIKYTA JUMS

Sekite savo širdies rimtą, nepriklausomai nuo to, ką veikiate. Jei apyrankė pastebės, jog jūsų širdies rimtas pakilo, gausite pranešimą, jog turite atkreipti dėmesį. Be to, su šia apyranke galėsite skirti dėmesį sportui labiau, nei bet kada anksčiau. Pritaikykite jums skirtas treniruotes, registruokite mėgstamą veiklą ir mėgaukitės judesiu.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.