Į viršų
Išmani garso kolonėlė LED Divoom TimeBox CA330282 Išmani garso kolonėlė LED Divoom TimeBox juoda smėlinė Aksesuarai 0 29

Išmani garso kolonėlė LED Divoom TimeBox

Pasirinkite spalvą juoda smėlinė
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Išmani belaidė garso kolonėlė ne tik ausims, bet ir akims

Kolonėlėje integruota naujausia skaitmeninio garso apdorojimo technologija leidžia mėgautis sodriomis melodijomis. Reikiamą atmosferą padės sukurti kolonėlės korpuse integruota 121 LED lemputė – tūkstančiais skirtingų atspalvių jūs kaskart galite kurti ne tik kolonėlės įvaizdį, bet ir nuo jos sklindantį apšvietimą.

Patogus ir paprastas valdymas nevaržomiems poreikiams

Kompaktiškas korpusas savyje talpina ir daugiau pažangių technologijų. Viena tokių – kolonėlės valdymo galimybės. Apšvietimo intensyvumą galite valdyti lengvai pakratę telefoną arba suploję rankomis. Puiku, tiesa? Paprastas kolonėlės valdymas ir nustatymų keitimas leidžia susikurti tobulai prie jūsų derantį kasdienybės palydovą.

Rūpestingas laisvalaikio ir poilsio partneris

Specialios programėlės pagalba nustatykite, kuriuos pranešimus norite išgirsti, ir jums nebereikės kaskart žvilgčioti į telefoną. Klausykitės radijo, mėgiamos muzikos, atsiliepkite į skambučius arba palikite netikėtą balso įrašą namiškiams. Po dienos darbų „TimeBox“ jums pasiūlys raminančių melodijų, kurios padeda lengviau užmigti, o ryte atsargiai pažadins.

Moderniam gyvenimui prikelta pikselių klasika

Pikselių menas pastaruoju metu išgyvena savo revoliuciją. „TimeBox“ jums siūlo ne tik žaisti pikseliais sukurtus žaidimus, bet ir kviečia išbandyti savo kūrybiškumą – kurkite savo personažus, animaciją ir dalinkitės savo kūryba su draugais.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.