Į viršų
Išmanioji gyvūnėlių šėrykla Petkit Fresh Su Petkit Fresh savo augintiniais pasirūpinsite dar geriau, patogiau ir išmaniau. Būkite tikri, kad jūsų gyvūnas yra sotus, sveikas ir patenkintas. Petkit Fresh C1837 Išmanioji gyvūnėlių šėrykla Petkit Fresh balta Smart gadgets 0 178

Išmanioji gyvūnėlių šėrykla Petkit Fresh

Pasirinkite spalvą balta
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Pasirūpinkite savo augintiniais dar geriau, patogiau ir išmaniau. Naujoji išmanioji šėrykla Petkit Fresh užtrins, kad jūsų katė ar šuo bus ne tik sotūs, bet ir gaus būtent jiems reikalingą porciją. Palikite savo namus drąsiai, būdami tikri, kad šėrykla laikysis nustatyto grafiko, o jūsų numylėtinis gaus tik šviežią maistą.

Daugiau dėmesio jūsų numylėtiniams
Pasirūpinkite savo augintiniais net ir tada, kai patys nesate su jais. Naujoji Petkit Fresh jums leis juos pamaitinti automatiškai ir per atstumą. Tiesiog parinkite laikus, kada gyvūnėlis turėtų gauti maisto, o šėryklėlė viską padarys pati. Ištiko nenumatytos aplinkybės? Irgi ne bėda. Parsisiuntę specialią aplikaciją, Petkit Fresh galėsite kontroliuoti tiesiog savo telefonu.

Sveikesniam gyvūnui
Būkite tikri, kad jūsų gyvūnas gauna tik šviežią maistą, pateikiamą protingomis optimaliomis porcijomis. Jums tereikia nustyti šėrimo laiką ir porcijų dydį, o Petkit Fresh pasirūpins viskuo kitu. Iki šėrimo gyvūno maistas saugomas sandariame konteineryje, todėl ilgiau išlieka šviežias, nepraradęs maistingųjų savo savybių.

Rūpinkitės augintiniu protingiau
Petkit Fresh – tai daugiau nei vien šėryklėlė. Ji ne tik padės jums pasirūpinti, kad gyvūnas būtų sotus, bet ir užtikrinti jo sveikatą bei gerą savijautą. Naudodami mobiliąją Petkit aplikaciją visada matysite, kada ir kiek maisto augintis suėdė. Be to, aplikacija, išanalizavusi jo veislę, amžių, svorį bei aktyvumo lygį, pateiks naudingų rekomendacijų, kaip juo pasirūpinti dar geriau. 

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Vilnius Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–22:00
Vilnius Viršuliškių g. 40 (PC MADA) Salonas I–VI 10:00–21:00, VII 10:00–18:00
Vilnius Žirmūnų g. 64 (PC HYPER RIMI) Salonas I–VII 10:00–20:00

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.