Gertuvė augintiniams Petkit Eversweet Travel One Touch Pajuskite ilgų pasivaikščiojimų malonumą kartu su augintiniu ir PETKIT Eversweet Travel One Touch gertuve, kuri padės jam patogiai atsigaivinti net karščiausią dieną. CA370345 Gertuvė augintiniams Petkit Eversweet Travel One Touch pilka rožinė mėlyna žalia Kompiuterių priedai 0 19

Gertuvė augintiniams Petkit Eversweet Travel One Touch

Aprašymas

PROTINGA, STILINGA, PATOGI

VARDAN AUGINTINIO SVEIKATOS

Itin protingos komplektacijos nešiojama gertuvė jūsų augintiniui – rūpestingoms kelionėms ir pasivaikščiojimams. Pasirūpinkite savo augintiniu bet kur ir bet kada – pripildykite gertuvę vandens ir leiskite augintiniui gerti sveiką ir kokybišką vandenį, kuriuo pasirūpins gertuvės viduje įmontuota aktyvinta anglis. Daugelis augintinių linkę vandenį gerti iš balų ar nedidelių vandens telkinių, o būtent ten gausu enterohemoraginių bakterijų ir kitų mikroorganizmų, kurie gali sukelti negalavimus. Neleiskite, kad taip nutiktų ir būkite visuomet pasiruošę numalšinti augintinio troškulį sveiku ir švariu vandeniu!

PATOGUMAS IR FUNKCIONALUMAS

Gertuvė ne tik naudinga, bet ir itin stilinga, patogi ir funkcionali. Ją saugu vežiotis savo kuprinėje, nesibaiminant, kad vanduo išsipils. Aktyvintos anglies užteks maždaug 100 naudojimosi kartų. Be to, sumaniai apgalvotas mechanizmas leis neišgertą vandenį supilti atgal – paspaudus mygtuką, vanduo sutekės į gertuvę ir jį galėsite naudoti toliau. Tai tobulas išradimas keliaujant ar einant į ilgesnius pasivaikščiojimus, ypatingai karštomis vasaros dienomis.