Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100 Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100, gebanti be pertraukų groti net 12 valandų, padės sukurti dar geresnę vakarėlio atmosferą. JBL C1815 Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100 juoda Kompiuterių priedai 0 299

Belaidė kolonėlė JBL PartyBox 100

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠTVERMINGA, SPALVINGA, GARSI

BET KURIO VAKARĖLIO ŽVAIGŽDĖ

Pasiruoškite geriausiems savo gyvenimo vakarėliams. JBL PartyBox 100 – tai nepriekaištinga garso kokybė be jokių varžančių laidų. Kolonėlė apginkluota milžiniška baterija, kurioje esančios energijos užteks net 12 valandų nepertraukiamo grojimo. Taigi, skambėti pradėjusi muzika nenutils iki pat ryto.

BŪKITE SPONTANIŠKI

JBL PartyBox 100 jus sužavės savo lankstumu. Kolonėlę akimirksniu sujungsite su kita savo garso įranga – griebkite į rankas mikrofoną, gitarą ar kitą instrumentą. JBL PartyBox 100 prie jo prisitaikys akimirksniu. Trūksta garso? Sujunkitę į vieną tinklą kelias kolonėles ir mėgaukitės dar geresne audio patirtimi.

TIKRA KOLEKTYVINĖ PATIRTIS

Su draugais ginčijatės dėl vakarėlio grojaraščio? Viskas gali būti daug paprasčiau. JBL PartyBox 100 prie garso šaltinio prisijungia Bluetooth ryšiu, todėl ją valdyti gali visas draugų būrys. Dar įspūdingesnę vakarėlio atmosferą padės kurti specialios RGB LED šviesos, pagal muziką mirgančios įvairiausiomis spalvomis.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.