Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidė garso kolonėlė JBL Flip 5 Lengva, bet tuo pačiu ir aplinkos sąlygoms ypatingai atspari belaidė kolonėlė JBL Flip 5 leis būti tikriems, kad jūsų vakarėlis tęsis kiaurą naktį. JBL Flip 5 C2129 Belaidė garso kolonėlė JBL Flip 5 juoda pilka mėlyna raudona žalia Kolonėlės 0 109

Belaidė garso kolonėlė JBL Flip 5

Aprašymas

LENGVA, GALINGA, PATVARI

PAMIRŠKITE APRIBOJIMUS

Muzika keliauja ten, kur ir jūs. Naujoji belaidė kolonėlė JBL Flip 5 – ypatingai grakšti ir lengva, bet tai jai netrukdo pasiūlyti jums pačios aukščiausios kokybės garso. Dar daugiau, modeliui suteiktas ir IPX7 apsaugos nuo vandens standartas, todėl galėsite nei kiek nesijaudinti, jeigu jus ištiks šlapia nelaimė. Tiek audringame vakarėlyje, tiek pasibuvime gamtoje JBL Flip 5 taps tiesiog nepakeičiamu atributu.

KUO DAUGIAU TUO SMAGIAU

Naująją JBL Flip 5 tiesiog akimirksniu suporuosite su savo išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu ir muziką kontroliuosite taip, kaip jums patogu. O parsisiuntę specialią JBL aplikaciją, sau pasidovanosite dar daugiau lankstumo ir galimybių. Trūksta garso? Nieko tokio. JBL Flip 5 palaiko JBL PartyBoost funkciją, o tai reiškia, kad į vieną stereo sistemą galėsite sujungti net kolias tokias kolonėles, vakarėlį paversdami dar sunkiau pamirštama patirtimi.

DAR GERESNĖ IR UNIVERSALESNĖ

Su JBL Flip 5 muzika niekada nesibaigia. Lengvame ir grakščiame jos korpuse slepiasi ypatingai talpi baterija. Iki galo ją įkrovus, savo mylima muzika galėsite be sustojimo mėgautis netgi daugiau nei 12 valandų. Vakare prasidėjęs vakarėlis nesustos iki pat ryto. Be to, modelis išsiskiria savo inovatyvia draiverių sistema, kurios dėka garsas atkuriamas itin švariai bei detaliai, teikdamas tikrą klausymosi malonumą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.