Belaidė garso kolonėlė JBL Boombox 2 Viena galingiausių ir vandeniui atspari JBL Boombox 2 kolonėlė vienu įkrovimu veiks iki 24 valandų ir galės įkrauti kitus išmaniuosius įrenginius. JBL Boombox 2 C2376 Belaidė garso kolonėlė JBL Boombox 2 žalia Kolonėlės 0 499

Belaidė garso kolonėlė JBL Boombox 2

Pasirinkite spalvą žalia

Aprašymas

DAUGIAU GARSO JŪSŲ VAKARĖLIUI

GARSESNĖ NEI PIRMTAKAI

JBL Boombox 2 kolonėlė yra patobulinta ir atkuria dar didesnį garsą, nei prieš tai buvusi jos versija. Tuo pačiu tai yra ir viena galingiausių JBL kolonėlių apskritai. Kolonėlės galia siekia 40 W elektros tinklo režime ir 30 W, kai naudojama energija iš baterijos. Mėgaukitės ne tik galingu, bet ir kokybišku JBL Signature Pro garsu, kuris pasižymi sodriais žemaisiais dažniais.

TVIRTA IR IŠTVERMINGA

Kolonėlė turi IPX7 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą, todėl nebijo vandens purslų ar negilaus panardinimo. Baterija itin talpi – pilnai įkrauta per 6,5 valandos, ji nepertraukiamai gros iki 24 valandų. Be to, ji veikia ir kaip išorinė baterija – iš jos galima įkrauti savo išmanųjį telefoną ar planšetę.

SUJUNKITE KELIAS KOLONĖLES

Kolonėlę galima belaidžiu būdu sujungti su kita, JBL PartyBoost technologiją palaikančia kolonėle. Taip sukursite vieną, didelę garso sistemą, kurios garsas bus puikiai suderintas ir skambės net keliuose kambariuose ar didesnėje teritorijoje vienu metu. JBL Boombox 2 lengva transportuoti – sveria 5,9 kg.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.