Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 5 Naujoji Harman Kardon Onyx Studio 5 kolonėlė yra unikalaus dizaino ir nepriekaištingo garso sintezė. Ji paklūs jūsų norams ir užtikrins kokybišką muzikos klausymą. Harman Kardon Onyx 5 C1690 Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 5 mėlyna juoda pilka Kompiuterių priedai 0 299

Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx 5

Pasirinkite spalvą mėlyna juoda pilka

Aprašymas

IŠTVERMINGA, STILINGA, MODERNI
Video apžvalga

DAUGIAU IŠTVERMĖS IR PATOGUMO

Naujoji Harman Kardon Onyx Studio 5 išsiskiria savo elegantišku, apvaliu siluetu ir tobula vartotojo sąsaja. Belaide kolonėle dar niekada nebuvo taip lengva naudotis. Be sustojimo ji gali groti net 8 valandas. Patogi integruota aliuminio rankena leidžia kolonėlę be jokių rūpesčių nusinešti, kur tik jums reikia.

BELAIDĖS TECHNOLOGIJOS PRANAŠUMAI

Onyx Studio 5 leis pamiršti laidų keliamą chaosą. Itin galingas bluetooth siųstuvas užtikrins, kad prietaisas nepriekaištingos kokybės garsą skleistų visur ir visada. Ši technologija taip pat suteikia galimybę į vieną tinklą sujungti net dvi kolonėles. Į vieną sistemą sujungę du tokius prietaisus, galėsite mėgautis nepriekaištinga muzikos klausymosi patirtimi.

IR NAMAMS, IR IŠVYKAI

Onyx Studio 5 sukurtos naudojant pačias patvariausias medžiagas, todėl nepriekaištingai veiks kur bebūtumėte. Kolonėlių dizainas tobulintas kreipiant dėmesį į kiekvieną smulkmeną, todėl jos puikiai atrodys bet kuriuose namuose.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.