Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Garso kolonėlė JBL Charge 5 Pasiimkite nuostabią JBL Pro Sound galią su savimi! JBL Charge 5 kolonėlė turi atskirą aukštų dažnių garsiakalbį ir dvigubus JBL žemųjų dažnių radiatorius, kurie užtikrina įspūdingai sodrų ir aiškų garsą, kad ir kur būtumėte. JBL Charge 5 C2919 Garso kolonėlė JBL Charge 5 mėlyna juoda Kolonėlės 0 179

Garso kolonėlė JBL Charge 5

Pasirinkite spalvą mėlyna juoda

Aprašymas

GALINGA, STILINGA, IŠTVERMINGA

VISUR IR VISADA

Tegul linksmybės tęsiasi! Galinga JBL Charge 5 baterija leis mėgautis muzika net 20 valandų, tad kolonėlę su savimi drąsiai neškitės į svečius, paplūdimį ar net baseiną, kadangi IP67 apsaugos dėka, JBL Charge 5 atspari vandeniui ir dulkėms.

DAUGIAU GARSO

Belaidžiu būdu prie kolonėlės prijunkite iki 2 išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių ir pakaitomis mėgaukitės įspūdingu JBL Pro garsu. „PartyBoost“ dėka galite prijungti kelis JBL „PartyBoost“ palaikančius garsiakalbius, kad garsas būtų pakankamai didelis bet kokiai miniai.

KOKYBĖ IR STILIUS VIENAME

Aukštų dažnių garsiakalbis ir dvigubi žemųjų dažnių radiatoriai užtikrins nepaprastas muzikines patirtis! Dėl visiškai naujų spalvų, įkvėptų naujausių gatvės mados tendencijų, kolonėlė JBL Charge 5 atrodo taip pat puikiai, kaip ir skamba.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.