Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Dūmų detektorius FUMEREX Ypač lengvai įrengiamas dūmų detektorius suteiks patikimą apsaugą jūsų namams ir kitam nekilnojamam turtui Fumerex Dūmų detektorius FUMEREX C1598 Dūmų detektorius FUMEREX juoda Smart gadgets 0 99

Dūmų detektorius FUMEREX

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

LENGVAI NAUDOJAMAS, PASTABUS, PATIKIMAS

DIDESNIO SAUGUMO POJŪTIS

Apsisaugokite nuo dūmų ir smalkių keliamų pavojų, naudodami ypač jautrią bei inovatyvumu pasižyminčią Fumerex sistemą. Įrenginys idealiai tinka tiek namams, tiek kitokiems nekilnojamojo turto objektams. Išskirtinis detektoriaus bruožas – galimybė jį suporuoti su savo išmaniuoju telefonu. Tai reiškia, kad apie iškilusį pavojų būsite akimirksniu informuoti mobiliuoju pranešimu, jūsų reakcijos laiką sutrumpinant iki minimumo.

JOKIŲ NEREIKALINGŲ KOMPLIKACIJŲ

Saugumo priemonės veiksmingiausios tais atvejais, kai yra lengvai naudojamos bei nesukelia jokių papildomų rūpesčių. Fumerex dūmų detektoriai kaip tik tokie ir yra. Jie ypač lengvai montuojami. Užteks tiesiog į prietaiso vidų įdėti SIM kortelę bei baterijas ir vienu paspaudimu jį aktyvuoti. O naudodami dvipusę lipniąją juostelę ar kelis varžtelius, detektorių akimirksniu pritvirtinsite ten, kur jis reikalingiausias.

INFORMACIJA VISIEMS, KAM JOS REIKIA

Fumerex ypatingai patikimai ir preciziškai tiksliai fiksuoja anglies monoksido bei dūmų lygio pokyčius. Užfiksavusi galimą pavojų, sistema akimirksniu apie tai praneša garsiniu signalu. Dar daugiau, prietaiso viduje esantis GSM modulis informuoja pasirinktą apsaugos bendrovę, todėl galėsite būti tikri, kad į nelaimę bus sureaguota maksimaliai operatyviai. Be to, apie grėsmes bus pranešta ir visai jūsų šeimai – detektorių galima susieti net su penkiais skirtingais telefonais.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.