Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Versa 2 Aukščiausios kokybės dizainas, 24/7 širdies ritmo stebėjimas, miego rodikliai ir dešimtys kitų funkcijų – būkite aktyvūs ir stilingi su išmaniuoju Fitbit laikrodžiu. FitBit Versa 2 C2061 Išmanusis laikrodis Fitbit Versa 2 juoda ruda Smart gadgets 0 199

Išmanusis laikrodis Fitbit Versa 2

Pasirinkite spalvą juoda ruda

Aprašymas

PAŽANGUS, MOTYVUOJANTIS, STILINGAS
Video apžvalga

PAŽANGŪS SPRENDIMAI

Stebėkite orų prognozes, nustatykite laikmatį, žadintuvą, atsiskaitykite pirkdami ar net valdykite „Spotify” – visi geriausi ir pažangiausi sprendimai viename laikrodyje! Ekrane peržiūrėkite skambučių, teksto ar kalendoriaus pranešimus ir gaukite tiesioginius pranešimus iš savo naudojamų programų. Šis išmanusis laikrodis leis jums palikti savo telefoną ar net piniginę namuose ir patogiai keliauti.

VISADA KARTU

Išskirtinis, itin stilingas dizainas, keičiamos klasikinės, odinės ar net metalinės apyrankės (dirželiai) – pritaikykite laikrodį savo stiliui ir gyvenimo būdui. Šis išmanusis laikrodis sukurtas su ypač lengvu aliuminio korpusu, tad bus patogus nešioti visą dieną ir naktį. Jums nereiks jo nusiimti net tada, kai plaukiojate ežere ar baseine – šis laikrodis atsparus drėgmei, tad galėsite stebėti savo širdies darbą net plaukimo treniruotėse. Šio laikrodžio baterija tarnaus daugiau nei 6 dienas (priklausomai nuo naudojimo dažnumo), tad laikrodį bus dar patogiau segėti kasdien.

STEBĖKITE SAVO AKTYVUMĄ

Sužinokite daugiau apie savo treniruotes, bėgimą ar žygius, prisijungę prie savo telefono GPS. Taip pamatysite savo aktyvaus laiko tempą ir pasiektą atstumą, taip pat matysite maršruto žemėlapį „Fitbit“ programoje. Treniruodamiesi, automatiškai įrašykite pasirinktus pratimus, tokius kaip plaukimas, bėgimas, kūno treniruotės ir dar daugiau bei peržiūrėkite savo statistiką „Fitbit“ programoje. Su šiuo išmaniuoju laikrodžiu galėsite stebėti konkrečias treniruotes ir ekrane matysite realiojo laiko statistiką bei gausite suvestines po treniruotės.

ŽINOKITE APIE SAVE VISKĄ

Stebėkite savo nuolatinį širdies ritmą, net tada, kai nesate treniruotėje. Remiantis jūsų širdies ritmu, miego laiku ir neramumu miegant, suprasite savo miego kokybę kiekvieną naktį. Be to, šis laikrodis ypatingai tiks moterims – naudodamiesi „Fitbit“ programėle galėsite sekti savo ciklą, žinoti, kada prasidės jūsų menstruacijos bei galėsite palyginti savo ciklo dienas su kitų dienų sveikatos statistikomis, tokiomis kaip miegas, aktyvumas ir svoris.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.