Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Išmanusis laikrodis Fitbit Sense Fitbit Sense išmanusis laikrodis pasižymi išskirtine sveikatingumo funkcijų gausa ir ištverminga baterija. FitBit Sense C2508 Išmanusis laikrodis Fitbit Sense juoda balta Išmanieji laikrodžiai 0 329

Išmanusis laikrodis Fitbit Sense

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

ĮŽVALGUS, IŠTVERMINGAS IR NAUDINGAS KIEKVIENAM

SVEIKATOS BŪKLĖS STEBĖJIMAS

Fitbit Sense iš kitų Fitbit išsiskiria tuo, kad turi labai pažangius jutiklius. Jis ne tik matuos širdies ritmą ištisą parą, bet ir prireikus gali išmatuoti kraujo įsotinimą deguonimi. Toks SpO2 jutiklis pravers tiek sportuojantiems, tiek besirūpinantiems savo sveikata. Laikrodis atpažįsta ir elektroderminius impulsus – silpnas bioelektros sroves odos paviršiuje, kurios indikuoja apie streso lygį. Galų gale, jis gali pamatuoti ir kūno temperatūrą, kurios pokytis gali indikuoti peršalimą ar kitus sveikatos sutrikimus.

GERIAUSIAS ATLETO DRAUGAS

Fitbit sense turi integruotą GPS imtuvą, tad programėlėje galėsite analizuoti žygių arba bėgimo maršrutus ir kaip skirtingose atkarpose keitėsi jūsų širdies ritmas. Laikrodyje įdiegta daugiau nei 20 skirtingų sporto režimų, todėl laikrodį lengva pritaikyti savo sportinių ambicijų stebėjimui ir siekimui. Laikrodyje yra ir miego ritmo stebėjimas, įrankiai geresniam miegui, žingsniamatis. Visus surinktus duomenis lengvai ir patogiai analizuosite Fitbit programėlėje.

KASDIENIS PAGALBININKAS

Laikrodis pasižymi ir kitomis išmaniosiomis funkcijomis, kurios pravers kasdienėse situacijose. Su laikrodžiu galite susieti savo banko sąskaitą ir su Fitbit Pay atlikti bekontakčius mokėjimus parduotuvėse. Galėsite naudotis ir Spotify – taip nuo riešo galėsite valdysite savo grojaraštį. Rečiau žvilgčiosite į telefono ekraną, nes visus programėlių pranešimus ir SMS, bei įeinančius skambučius matysite laikrodžio ekranėlyje. Pilnos baterijos įkrovos užteks iki 6 dienų, o vos 12 minučių įkrovos pakaks visai dienai.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)40.48 x 40.48 x 12.35 mm

Baterija

Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)iki 6 dienų

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED
Padidinto atsparumo stiklasCorning Gorila Glass

Ryšys ir duomenų perdavimas

GPS
NFCYra

Kitos funkcijos

JutikliaiAkselerometras; Ambient Light Širdies susitraukimų dažnis;
Papildoma informacijaYra atsiliepimo galimybė, aukščio matuoklis, įrenginio temperatūros ir SpO2 jutikliai. Funkcijos: garsiakalbis, mikrofonas, aktyvių zonų minutės ir sudegintos kalorijos, maisto registravimas ir kalorijų lyginimas tarp suvalgytų ir sunaudotų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.