Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi 365 Pro Manevringas ir patikimas elektrinis Xiaomi Mi 365 Pro paspirtukas, vienu įkrovimu galintis įveikti net iki 45 km atstumą, puikiai tiks kasdieniam susisiekimui mieste. Xiaomi Mi 365 Pro C2153 Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi 365 Pro Smart gadgets 0 479

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi 365 Pro

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GREITAS, MANEVRINGAS, STILINGAS

IŠTVERMINGA IR IŠMANI BATERIJA

Šio paspirtuko baterija gali sukaupti pakankamai energijos net iki 45 km ilgio atstumams įveikti. Ji patikimai apsaugota nuo neigiamo aplinkos poveikio, trumpojo jungimo ir kitų elektrinių perkrovų, o jos būklę visada galima patikrinti telefono programėlėje. Baterija taip pat aprūpinta rekuperacine sistema, kuri papildomai įkrauna bateriją stabdant arba greitinant.

SAUGUMAS IR KONTROLĖ

Paspirtukas aprūpintas ryškiais žibintais priekyje ir gale, tad ne tik jūs gerai matysite kelią prieblandoje, bet ir kiti eismo dalyviai matys jus. Patikimas diskinis ir rekuperacinis stabdžiai užtikrina, kad prireikus sustosite laiku, o pripučiamos padangos suteiks papildomo stabilumo važiuojant nelygiais paviršiais. Svarbiausius parametrus matysite paspirtuko vaire integruotame ekrane.

KOMPAKTIŠKAS DIZAINAS

Paspirtuką galima sulankstyti vos per tris sekundes – lengvas, tik vos daugiau nei 14 kilogramų sveriantis paspirtukas puikiai tilps automobilio bagažinėje. Jį taip pat nesunkiai užsinešite laiptais. Stilinga paspirtuko išvaizda nepalieka abejingų, o ilgaamžiškumo jam suteikia tvirto aliuminio lydinio korpusas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.